Page 1 of 1
luky
Posted: 09:23 14. Mar 2010
by černý vlk
Co prosím znamená věta v popisu luku "zranění navíc v boji na dálku: tupé" ...chybí tam údaj kolik DMG..
Re: luky
Posted: 11:24 14. Mar 2010
by -RoF-
Hmm no to sem kdysi testoval jako WB na DH a zjistil sem že je to k prdu
Luk má standartně bodné a tímhle k tomu přidáš že zranuje i tupým.
Příkladem je taková kosa, která má standartně bodné i sečné.
Jenže problém u těch luků byl, že hráči když měli něco na pohlcení bodného třeba 10/- tak mi střely pohltili, což ještě jde.
Ale oni ty střely pohltili ikdyž měli třeba předmět 10/- tupé.
Takže to přídavné zranění luku jen uškodilo, divné že u kosy to třeba takhle nefunguje.
Možná píšu blbosti, ale tohle sem tak vysledoval.

Re: luky
Posted: 13:11 14. Mar 2010
by sandoftime
Vezme to vždy tu menší redukci/imunitu. Samozřejmě že do verze 1.69 to bylo zabugované a uplně obráceně, takže to bralo tu větší a snižvalo dmg, přesně jak js pras o Dh Rofe.
Re: luky
Posted: 13:14 14. Mar 2010
by černý vlk
sandoftime wrote:Vezme to vždy tu menší redukci/imunitu. Samozřejmě že do verze 1.69 to bylo zabugované a uplně obráceně, takže to bralo tu větší a snižvalo dmg, přesně jak js pras o Dh Rofe.
takže nyní je to konečně kladná vlastnost

díky za vysvětlení, oběma