Page 1 of 2

Plášť

Posted: 09:43 14. Mar 2010
by rotona
Já nevím jestli to patří sem nebo do jiného Topicu.
Včera jsem si koupila u Dobrodruha v Karathe plášť . Ten plášť neumí nic jiného pouze jednou za den vyčarovat obraz. No kouzlo je to dobré tak jsem ho vzala a dala za něj 50 000 zl.
Zažila jsem ale velmi nemilé překvapení v dungeonu , když to kouzlo vydrželo pouze několik desítek sekund. Prostě zabila jsem jedno NPC dostala se k náčelníkovy a obraz byl dole . No to se mi ale nezdá fér , dát tolik peněz za něco tak nicotného. Nemělo nebo nemohlo by to vydržet alespoň dvakráte tolik ? Dát tam alespoň prodloužené kouzlo?

Re: Plášť

Posted: 09:50 14. Mar 2010
by Istvan
A to se dokonce nejedna ani o kouzlo upravene zde, priste neco nez si koupis zkontroluj si dane kouzlo jak na wiki http://nwn.wikia.com/wiki/Displacement
tak na upravach kouzel zde. V pripade, ze je tam napsano round/kolo tak to kouzlo vydrzi pouze 6s za level, v tomto pripade co je v zavorce. Takze jen par kol...
Nikde zadna chyba neni a cena, da se rict, na mistni pomery odpovida.

Je pravda, ze treba 2xtolik by i vydrzet mohlo, ale nastavit to.

Re: Plášť

Posted: 11:19 14. Mar 2010
by Necrooo
No, treba to kouzlo je delany proto abys ho mohla vyuzit kdyz potrebujes zdrhnout pred nejakym npc, nez aby sis vytvarela pomoci neho spolubojovnika.

Pokad ses carodej/zaklinac vydrzi ti dle tve urovne dlouho. Pokad jsi jineho povolani, tak bohuzel.

Nevim, ale na me to pusobi tak, ze ten kdo neni zaklinac/carodej chce za kazdou cenu vyuzivat jejich kouzel (predtucha, ts, gs, plast proti kouzlum, haste atd - mluvim jen o predmetech).

Kdyz vam jde tolik o ty kouzla tak si zalozte kouzlici povolani. A máte to.

Re: Plášť

Posted: 13:01 14. Mar 2010
by de Aers
Tomu se říká, koupit zajíce v pytli :)

Re: Plášť

Posted: 13:18 14. Mar 2010
by Prometheus
U nás to je mačka vo vreci :mrgreen:
Ale myslim ze je to uzitocna vec akurat si to musis setrit na tu spravnu situaciu.

Re: Plášť

Posted: 15:10 14. Mar 2010
by rotona
[quote="Necrooo"]No, treba to kouzlo je delany proto abys ho mohla vyuzit kdyz potrebujes zdrhnout pred nejakym npc, nez aby sis vytvarela pomoci neho spolubojovnika.

No ale já jsem se vyjadřila hned že to kouzlo je dobré a že ho znám , ale nikdy jsem neviděla že by toto kouzlo udělalo spolubojovníka ? Já vím nač to kouzlo je a kdyby bylo ještě o něco delší bylo by to fajn. Tímto se snažím jen požádat nějakeho hodneho DM jestli by se neustrnul a trošku nepomohl.
Je to škoda plášt je to celkem hezký.
Děkuji

Re: Plášť

Posted: 15:20 14. Mar 2010
by Derken-
Má to upravený concealment jako ii? Nebo mu zůstává původní?

Re: Plášť

Posted: 15:22 14. Mar 2010
by Necrooo
Jo mas pravdu. Lehce sem to popletl.
Mas pravdu. Dava to skryti.

Tedy, ale stejne plati co jsem rekl, najde se tu tucet veci jak z bojovnika udelat bez maga ci klerika neco silneho. A pak neni divu ze se tu solujou dungeony a vecne je ma nekdo vybrany bo tak. 8)

Re: Plášť

Posted: 15:25 14. Mar 2010
by Daanri
Kazde kuzlo ktore davate nejakym sposobom na predmet ma jasne dane trvanie resp. lvl zosielatela akym je zosielane od Bioware, s tym tazko nieco spravime. Toto kuzlo myslim, ze sa vola Rozjasneni ma napevno dany 3 lvl zosielatela a od toho vychadza aj dlzka jeho trvania. Takze bohuzial.

Re: Plášť

Posted: 15:30 14. Mar 2010
by Prometheus
:lol: Ake rozjasnenie? Pise sa tu o kuzle "OBRAZ".

Re: Plášť

Posted: 15:31 14. Mar 2010
by Necrooo
Rozjasneni a Obraz sou dve odlisna kouzla tedy. Co vim ja.

Re: Plášť

Posted: 15:35 14. Mar 2010
by Daanri
Sorry moja chyba, narocna noc :wink: , takze kuzlo obraz max zosielatelsky lvl akym to ide dat na predmet 9.

Cize pokial vydrzi round/lvl tak maximalne trvanie 9 kol, ak sa nemylim.

Ale princip zostava, ze vyssie zosielatelske urovne sa nastavit nedaju.

Re: Plášť

Posted: 15:48 14. Mar 2010
by rotona
děkuji *smutně*

Re: Plášť

Posted: 20:46 14. Mar 2010
by kucik
Ve skutecnosti by tyhle magicke predmety meli byt pristupne pouza povolanim ovladanym prislusnou magii (arcane/divine) pripadne pres UMD. Posilovat je opravdu nepovazuju za smysluplne.

Re: Plášť

Posted: 14:57 15. Mar 2010
by rotona
A To si ten plašt nemužou Dmka vzít z meho invu a vraťit mi co stál? Já za to nemůžu že se prodávají u dobrodruha věci které jsou na nic. Bohužel můj craftový plášt není vidět vůbec.