Page 1 of 1

žádost

Posted: 23:59 14. Mar 2010
by jouda
Zdravím chtěl bych se zeptat jestli by bylo možný projednat ten můj prohřešek co jsem spáchal už kdysi děkuji

Re: žádost

Posted: 00:39 15. Mar 2010
by Rejty
Ne.