Page 1 of 1
Padani hry pri obchodu s NPC
Posted: 18:25 15. Mar 2010
by Thenesen
Ahoj... pokazde kdyz se snazim obchodovat s nejakym NPC, tak se me hra lagne a objevi se tabulka o odeslani zpravy o chybach.
Nevite cim by to mohlo byt? Nejaky hak bo co?
Re: Padani hry pri obchodu s NPC
Posted: 19:48 15. Mar 2010
by zachy
Ctihodný pán AR_ERROR.log ze složky v NWN ti rád rekne co se mu nelíbilo
Re: Padani hry pri obchodu s NPC
Posted: 19:54 15. Mar 2010
by Thenesen
zachy wrote:Ctihodný pán AR_ERROR.log ze složky v NWN ti rád rekne co se mu nelíbilo
Ctihodný pán AR_ERROR.log rika ¨Names Differ: MODEL hm_lshield
co ja vim co to je?
Re: Padani hry pri obchodu s NPC
Posted: 11:05 16. Mar 2010
by zachy
Thenesen wrote:zachy wrote:Ctihodný pán AR_ERROR.log ze složky v NWN ti rád rekne co se mu nelíbilo
Ctihodný pán AR_ERROR.log rika ¨Names Differ: MODEL hm_lshield
co ja vim co to je?
No krása aspon uz nejsem s touhle chybou sám

Strýček google mě odkázal na nwn bioware na nejakou diskuzi kde tohle resili.... Ale vyresili to jakýmsi přepsáním čehosi kdesi
Mě to dřív psalo věci typu Names Differ: MODEL **_bow tak jsem se s tou postavou zbavil luku a dobrý... ale u tohohle modelu netuším, padalo mi to taky v dílnách a štít (shield) tam zrovna nikdo nemel

Re: Padani hry pri obchodu s NPC
Posted: 20:20 17. Mar 2010
by Thenesen
reinstaloval jsme celou hru a pada to stale...
ar_error napsal Names Differ: pmh0 pmh2