Page 1 of 1

Padani hry pri obchodu s NPC

Posted: 18:25 15. Mar 2010
by Thenesen
Ahoj... pokazde kdyz se snazim obchodovat s nejakym NPC, tak se me hra lagne a objevi se tabulka o odeslani zpravy o chybach.

Nevite cim by to mohlo byt? Nejaky hak bo co?

Re: Padani hry pri obchodu s NPC

Posted: 19:48 15. Mar 2010
by zachy
Ctihodný pán AR_ERROR.log ze složky v NWN ti rád rekne co se mu nelíbilo

Re: Padani hry pri obchodu s NPC

Posted: 19:54 15. Mar 2010
by Thenesen
zachy wrote:Ctihodný pán AR_ERROR.log ze složky v NWN ti rád rekne co se mu nelíbilo

Ctihodný pán AR_ERROR.log rika ¨Names Differ: MODEL hm_lshield

co ja vim co to je?

Re: Padani hry pri obchodu s NPC

Posted: 11:05 16. Mar 2010
by zachy
Thenesen wrote:
zachy wrote:Ctihodný pán AR_ERROR.log ze složky v NWN ti rád rekne co se mu nelíbilo

Ctihodný pán AR_ERROR.log rika ¨Names Differ: MODEL hm_lshield

co ja vim co to je?
No krása aspon uz nejsem s touhle chybou sám :D
Strýček google mě odkázal na nwn bioware na nejakou diskuzi kde tohle resili.... Ale vyresili to jakýmsi přepsáním čehosi kdesi :)

Mě to dřív psalo věci typu Names Differ: MODEL **_bow tak jsem se s tou postavou zbavil luku a dobrý... ale u tohohle modelu netuším, padalo mi to taky v dílnách a štít (shield) tam zrovna nikdo nemel :)

Re: Padani hry pri obchodu s NPC

Posted: 20:20 17. Mar 2010
by Thenesen
reinstaloval jsme celou hru a pada to stale...

ar_error napsal Names Differ: pmh0 pmh2