Page 1 of 1
špatný název zbroje
Posted: 00:23 16. Mar 2010
by Luelle
šití vyztužené zbroje má jako produkt zbroj tvrzenou
Re: špatný název zbroje
Posted: 12:13 16. Mar 2010
by nomis_b
pisu si do ukolnicku
Re: špatný název zbroje
Posted: 10:21 18. Mar 2010
by nomis_b
Hele hledal jsem to ve skriptu a vse vypada dobre.
Akorat ted se divam na ten prispevek znova, takze :
jde jen o nazev, nebo o chybu zbroje (nema AC1 v zakladu)? Ve zbrojich sem chybu totiz nenasel...
Re: špatný název zbroje
Posted: 10:32 18. Mar 2010
by Luelle
jde jen o název
Re: špatný název zbroje
Posted: 12:58 18. Mar 2010
by nomis_b
a tak to je pak prezitelne, kdzy to budu cele prekopavat.. ale zkusim se na to mrknout.
Re: špatný název zbroje
Posted: 14:47 18. Mar 2010
by Luelle
jasný já neříkám at to uděláš hned =)
právě když to budeš překopávat tak můžeš zmenit i ten název aby seděl název té kostky s tím co pak skutečně vyrobíš =)
opraveno