Page 1 of 2

mať dva otázka

Posted: 18:44 18. Mar 2010
by Drobček
zdravit,
nedať mi spať nejaká veca tak snad poradit mi...


1. ak byt hraničár a aj druid, mať dva rôzna priatelička na zavolanie?


2, keď chceť urobiť tréning z bojovník, tak mať možnosť 2 raza si vybrať zameraní na zbraňa a aj dva raza lepšá krikická, no keď na to kuknúť tak byť možnosťa prázdna, spýtať na to v hra mocná admin, skonštatovat ze už taká veca mať a dalšia asi nemôcť, ale mne furta v hlava vŕŕtat prečo to mať dva raza a prázdna

3, kedy postava hnedka unavit? ja unavený málo a zrazu sa mi motat noha od únava a to nevláčit nič ťažká

...za rada dakovat

Re: mať dva otázka

Posted: 18:48 18. Mar 2010
by Tretas
Drobček wrote:
3, kedy postava hnedka unavit? ja unavený málo a zrazu sa mi motat noha od únava a to nevláčit nič ťažká
Únava postavy závisí na její činnosti. Tedy pokud bojuješ, čaruješ tak ti únava nabíhá mnohem rychleji než když sedíš v hospodě.

Re: mať dva otázka

Posted: 18:54 18. Mar 2010
by kucik
Drobček wrote:zdravit,
nedať mi spať nejaká veca tak snad poradit mi...


1. ak byt hraničár a aj druid, mať dva rôzna priatelička na zavolanie?
Ne, jenom jednoho. Jeho level by mel odpovidat povolani, ve kterem mas vic levelu.
Drobček wrote: 2, keď chceť urobiť tréning z bojovník, tak mať možnosť 2 raza si vybrať zameraní na zbraňa a aj dva raza lepšá krikická, no keď na to kuknúť tak byť možnosťa prázdna, spýtať na to v hra mocná admin, skonštatovat ze už taká veca mať a dalšia asi nemôcť, ale mne furta v hlava vŕŕtat prečo to mať dva raza a prázdna
Nevim. To bych asi musel videt.
Drobček wrote: 3, kedy postava hnedka unavit? ja unavený málo a zrazu sa mi motat noha od únava a to nevláčit nič ťažká
...za rada dakovat
Unava jde rychleji hlavne v boji a pri kouzleni. Navic stoupa podle vahy zbroje, ve ktere postava bojuje.

Re: mať dva otázka

Posted: 18:56 18. Mar 2010
by nomis_b
3) a po zhruba 1 hodine looteni , mlyceni a tak teprve pocitis nejake prvni priznaky, jako selhavani kouzel, mensi utok, zpomlaenost pohybu atd... a urcite na malo unavy neumres :D neni to the Sims

1) jinac mas stejneho pritelicka, pokud vim.


2) to je podle me kvuli CEP zbranim (ktere nejsou normalne v NWN, jako nunchaku, trojita dyka atd..). nemelo by to jit vzit 2x na stejnou zbran

Re: mať dva otázka

Posted: 19:16 18. Mar 2010
by Bahnak
2) zaměření, specializace, rozšířený kritický apod.
jsou to featy u kterych po zvolení jeste potvrdíš pro jakou zbraň má platit.
Featy si samozřejmě můžeš vzít vícekrát, ale pokaždé jen pro jinou zbraň.
*zasní se* hiran RDD s devastem na simitaru který si vzal 5x rozšířený rozsah kritiku... *olízne se* no, to už by spiš ani nebyla hra ale krvava lazeň že...
jak říkal Nomis, může to trošku haprovat u CEPovych zbraní, ale ani tam by neměl jít zvolit rozsah kritiku apod pro jednu a tu samou zbraň...

EDIT 3)
a sex unavuje taky docela rychle:-)

Re: mať dva otázka

Posted: 19:21 18. Mar 2010
by Istvan
Bahnak wrote:2) zaměření, specializace, rozšířený kritický apod.
jsou to featy u kterych po zvolení jeste potvrdíš pro jakou zbraň má platit.
Featy si samozřejmě můžeš vzít vícekrát, ale pokaždé jen pro jinou zbraň.
*zasní se* hiran RDD s devastem na simitaru který si vzal 5x rozšířený rozsah kritiku... *olízne se* no, to už by spiš ani nebyla hra ale krvava lazeň že...
jak říkal Nomis, může to trošku haprovat u CEPovych zbraní, ale ani tam by neměl jít zvolit rozsah kritiku apod pro jednu a tu samou zbraň...

EDIT 3)
a sex unavuje taky docela rychle:-)
To co rikas je pravda, ale jemu jde o to, ze nyni je videt pri vybirani featu Weapon focus a Improved critical 2x nad sebou. Jak zde nekdo napsal, nejspise diky novym zbranim. Ja osobne jsem se taky lekl.

Re: mať dva otázka

Posted: 19:25 18. Mar 2010
by Drobček
ja mať zameranie na halapartna a chcet mať aj na nejaká iná zbraňa ku štíta, no nemôcť lebo mat dva prázdna okienka na volba a a rovnako aj na kritická vylepšenia, mať to možnosť zobrať v ponuka dva raza ale oba byť prázdna, nevedieť čo mať zle stiahnuté ?

za ostatná veca dakovat

Re: mať dva otázka

Posted: 19:25 18. Mar 2010
by Esuliams
Zkus sjet v nabídce níž.
Resp: Tam kde máš to zaměření a prázdné, tak jen sjeď níž, nevím proč, ale ten výběr je až dole

Re: mať dva otázka

Posted: 21:40 22. May 2010
by Drobček
zdravit, mať otázka, ked upravovať štíta tak mať sem tam na ruka taká guča ako handra omotaná, kde mať čo stiahnuť aby môcť mat všetka druha štíta

Re: mať dva otázka

Posted: 21:51 22. May 2010
by kucik
Kdyz vidis ten ten pytel misto stitu, tak je to proto, protoze tenhle vzhled proste neexistuje. Nevidi ho nikdo.

Re: mať dva otázka

Posted: 21:55 22. May 2010
by Thenesen
Drobček wrote:zdravit, mať otázka, ked upravovať štíta tak mať sem tam na ruka taká guča ako handra omotaná, kde mať čo stiahnuť aby môcť mat všetka druha štíta
predelej si ho v toolsetu

Re: mať dva otázka

Posted: 21:58 22. May 2010
by kucik
Thenesen wrote: predelej si ho v toolsetu
Proc by to delal, kdyz prave k tomu je meneni vzhledu ve hre, na ktery se pta?

Re: mať dva otázka

Posted: 22:19 22. May 2010
by Thenesen
kucik wrote:
Thenesen wrote: predelej si ho v toolsetu
Proc by to delal, kdyz prave k tomu je meneni vzhledu ve hre, na ktery se pta?
oh.. ona vlastne uz jdou menit vzhledy ve hre :D jsem zapomnel

Re: mať dva otázka

Posted: 22:47 22. May 2010
by Drobček
tak ja teda vybrať s tých čo tam byť,
dakovať

Re: mať dva otázka

Posted: 09:19 23. May 2010
by Miking
Drobček wrote:ja mať zameranie na halapartna a chcet mať aj na nejaká iná zbraňa ku štíta, no nemôcť lebo mat dva prázdna okienka na volba a a rovnako aj na kritická vylepšenia, mať to možnosť zobrať v ponuka dva raza ale oba byť prázdna, nevedieť čo mať zle stiahnuté ?

za ostatná veca dakovat
Cau, jestli maš dva featy na zaměření na zbran tak je to spatně. měl sem to taky. Musí tam byt jen jeden feat. já sem to řeši l a vyřešil tady

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 107&t=4052