Page 1 of 2

frakce?

Posted: 15:01 19. Mar 2010
by Práček
Nevim kam to dat ale asi sem...možna se to resilo

netusim ani co to je... ale hledal jsem si ucitele pro povolání a nejdriv jsem vlezl v akademii valky a stínu do cviciste pro lucistniky ta bitka co se tam posleze odehrala byla vazne pekna(jsem rad ze jsem ji prezil)

a to stejne se opakovalo v chramu Zeira

pry to jsou spatne frakce či co... tak prosim nešlo by to nejak predelat? ono jako kdyz v Zeirove chramu po te jejich bitce zemre ta jejich knezka ...je to divny...

Re: frakce?

Posted: 15:10 19. Mar 2010
by Tretas
Chce to víc popsat ten problém.
Napsat přesné jméno lokace.
ta bitka co se tam posleze odehrala byla vazne pekna
Kdo tu bitku vyvolal (NPC?), kdo se zúčastnil atd.

A hlavně co jsi za postavu, rasu.

Re: frakce?

Posted: 15:17 19. Mar 2010
by Práček
drow...

no prvni je v : Charaxss-Velká pavučina-Akademie valky

tam jsem otevrel dvere do lucistnickeho cviciste a pak to zacalo.... kdo to vyvolal nevim..mlatili se NPCka ...nejdriv sem myslel ze je to DM ale pak kdyz zabili uředníka tak se nic nedelo

jedine co jsem udelal ze jsem otevrel dvere...

to stejne nastalo kdyz jsem vlezl do zeirova chramu ..otevrel jsem branu a uz se to mlatilo..zase npcka(tady uz si nepamatuju ty nazvy

takže podle me to vyvolalo NPC a bojovali NPC nikdo jiny tam nebyl(pokud nebyl z neviditelnenej)

Re: frakce?

Posted: 15:46 19. Mar 2010
by kucik
A nikdy předtim se tam nic takovýho nestalo? Nevim že by v těhlech lokacích cokoliv kdo v poslední době dělal.

Re: frakce?

Posted: 16:27 19. Mar 2010
by Práček
predtim jsem si tam chodil a v pohode...ale nikdy jsem nelezl do toho cvičiště lučíštníků to je pravda.
lezl tam někdo někdy? můžu to zkusit tam vlést znova(ale domů se dostanu nejspíše až večer)

jediné co mě napadá jestli nemají ten uředník a někdo z tech v té časti lučistníku nastavené nepratelské frakce proti sobe.

doufam že to není mnou :)

Re: frakce?

Posted: 16:38 19. Mar 2010
by kucik
Jde mi o to, jestli tam mám hledat špatně nastavený frakce, nebo s tim jenom DM cvičili :)

Re: frakce?

Posted: 17:30 19. Mar 2010
by maku
Vyzkoušel jsem ten chrám Zeira a nic, NPC se usmívají na všechny strany. Nezautočil si omylem na ně?

Re: frakce?

Posted: 17:43 19. Mar 2010
by Luelle
já na nic nesahala

Re: frakce?

Posted: 19:12 19. Mar 2010
by Práček
ne nezautocil ... ani na me neutocili(v prvnim pripade me jen zranilo par fireballu co tam hazeli, a v druhem pripade se me ani nedotkli...oba pripady skoncili smrti jednoho z npc(v akademii zemrel urednik a v chramu zemrela ta knezka ...jakmile zemreli tak se prestali mlatit)

jen jsem otevrel dvere a chtel si promluvit a najednou se na sebe vrhli.... az prijdu vecer domu tak muzu zkusit jestli to zase udelaji...

Re: frakce?

Posted: 19:51 19. Mar 2010
by DenGrasse
Zdá se, že NPC berou dění v Charxssu vážněji než hráči a už si vyřizují staré spory :mrgreen:

Re: frakce?

Posted: 20:07 19. Mar 2010
by zachy
S tou akademii valky souhlasim... Ale uz je to dyl co sem to videl, taky jsem to daval myslim na forum...

Re: frakce?

Posted: 23:10 19. Mar 2010
by Práček
hmmm..tak ted jsem zkousel Akademii valky a stinu i Zeiruv chrám a nic...zadnej utok... nic se nedelo...

Re: frakce?

Posted: 23:18 19. Mar 2010
by Arsen
Tohle už sem zažil na více místech v podtemnu, taky už sem to tak rok zpátky psal na fórum někde.

Re: frakce?

Posted: 23:57 19. Mar 2010
by Prometheus
Nieco podobne sa dialo aj v bazinach u Stareho chramu.Ked som tam vosiel tak ostatny jasteri napadli svojho samana (knaza). Ale v poslednej dobe cca mesiac+- je to uz OK.

Re: frakce?

Posted: 10:10 20. Mar 2010
by Práček
hmm tak jsem to zkusil znova obejit a zase nic...npcka dělaj jako by nic... ale zjevne se tento jev v podtemnu vyskytuje..ale vážně netuším čím to bylo spuštěno... jestli byli npcka netrpělivý kvůli nadcházejícímu restartu? nebo jen se o mě praly jelikož jsem hledal učitele :)