Page 1 of 1

Krejčí

Posted: 09:34 20. Mar 2010
by Luelle
mě tak napadlo, když se bude hrabat na toho krejčího, mohl by ušít i kápě?

Re: Krejčí

Posted: 08:42 21. Mar 2010
by rotona
Na krejčího u se asi hráblo :
Plášť z lepší kůže+živec náklady:
leštidlo na živec - 1700 zl
louh - 160 zl
kůže asi - 100 zl
lepidlo - 3208 zl
------------------------------
celkem - 5168 zl ............................ NPC vám dá 3777 zl

kůže mistrovská - louh - 2000 zl
kůže surorová asi - 200 zl
----------------------------------
celkem - 2200 zl ...................... NPC dává - 2023 zl

Re: Krejčí

Posted: 11:09 23. Mar 2010
by nomis_b
kape? jako plaste, nebo capky? oboji se planuje. ted tusim capky nejdou udelat.

PS : mrknu na ty ceny.

Re: Krejčí

Posted: 16:42 21. May 2010
by rotona
Táák už je to tady je tu nový craft krejčího , s tím starým má pramalo společného .
Dnes jsem trpělivě (v rámci mé trpělivosti :) myšleno) zkoušela krejčího. Je vo nervy .
Různé chybky neřeším ale , ale co mne vytáčí je že ať udělám co udělám vždy vypadne "Lopata" :)
Tedy něco co je stejné jako to před tím a tedy na H.v-inko. To se mi ale vůbec nelíbí. At dělám jakou chci zbroj , nebo i plášt at je to z lepší či z kvalitní kůže je to prostě jedno. Je to stale Plášt nebo zbroj ta či ta a bonus 10 nebo 14 m světlo a to bud oranžové a nebo bílé (ale bílé to ne to musí byt nějaký velký bonus :D ) Jo jednou dokonce vypadlo +5% odolnost na kyselinu .
Jo jako novinka je že jsem bez peněz a bez šůtrů . Dokonce i bez trpělivosti.
Finanční injekce by pomohla (když už jsem včera tak fandila našim) Nebo alespoň pane Nomis co tak poradit jedné hubaté holce ? :wink:

Re: Krejčí

Posted: 16:50 21. May 2010
by černý vlk
rotona wrote:Táák už je to tady je tu nový craft krejčího , s tím starým má pramalo společného .
Dnes jsem trpělivě (v rámci mé trpělivosti :) myšleno) zkoušela krejčího. Je vo nervy .
Různé chybky neřeším ale , ale co mne vytáčí je že ať udělám co udělám vždy vypadne "Lopata" :)
Tedy něco co je stejné jako to před tím a tedy na H.v-inko. To se mi ale vůbec nelíbí. At dělám jakou chci zbroj , nebo i plášt at je to z lepší či z kvalitní kůže je to prostě jedno. Je to stale Plášt nebo zbroj ta či ta a bonus 10 nebo 14 m světlo a to bud oranžové a nebo bílé (ale bílé to ne to musí byt nějaký velký bonus :D ) Jo jednou dokonce vypadlo +5% odolnost na kyselinu .
Jo jako novinka je že jsem bez peněz a bez šůtrů . Dokonce i bez trpělivosti.
Finanční injekce by pomohla (když už jsem včera tak fandila našim) Nebo alespoň pane Nomis co tak poradit jedné hubaté holce ? :wink:
poradím já: nosit Nulieth ingredience, já si k tomu sednu přes víkend ;)

Re: Krejčí

Posted: 16:59 21. May 2010
by kucik
Pramálo jsem z toho textu pochopil, ale pokusím se osvětlit pár základních věcí.

Vlastnosti výrobků v krejčovině určuje stále vložený kámen. Tedy druh kamene určuje druh vlastnosti a síla kamene sílu vlastnosti.

Kvalita kůže určuje, jaký nejsilnější kámen může být použit.

Jelikož každý bonus smí být jen na určitém druhu předmětu, vytváří jeden kámen více druhů bonusů v závislosti na předmětu, do kterého ho vložíte(jinak by bylo spoustu kombinaci bez jakéhokoliv efektu).
Ikdyž kámen vytváří více bonusů, snažili jsme se poskládat k sobě logicky příbuzné bonusy. (Např. jeden kámen umí MS, Hide, Search.. v závisloti na tom, do jakého předmětu ho zasadíte) Kde nebylo možné vymyslet smysluplný bonus, tam je jen to světlo.

Každou vlastnost dělá pouze a jen jediný kámen. Takže pokud zjistíte, že některý kámen dělá AC, víte, že bonusu do AC dosáhnete vždy a pouze tímto kamenem.

Vlastnosti kamenů jsou majoritně (tedy pokud to bylo aspoň trochu možné) shodné s jejich vlastnostmi ve šperkařině. Např. Ability, AC, savy.

Re: Krejčí

Posted: 17:55 21. May 2010
by rotona
Děkuji , už to chápu proč mi všechno svítilo , takže už se v tom i orientuji.

Re: Krejčí

Posted: 18:00 21. May 2010
by černý vlk
nejde ušít kapuci nebo jsem slepý? :shock:

EDIT: a sežralo mi to 3 kameny místo dvou

Re: Krejčí

Posted: 08:48 24. May 2010
by nomis_b
Takze kapuce zatim nejsou, bo sem zapomel na ne udelat tlacitko :wink:


Jinac : mizi 3 kameny
Patri to do chyb v craftu + musi byt PRESNY popis, co presne si tam daval, v jak velkych staccich a co si mel nastaveno atd. Jinak to nenajdu a nemuzu vyresit. Vim, ez podobny probelm je u kovu, ael tam mi to nikdo doted presne neposal, takez sem to nemohl odstranit..

jinak PROSIM nestezujte si na chyby, kdyz je nehlasite, ja o nich nevim.
takze: nehlaseni chyb = nedivte se, ze tam jsou !

Re: Krejčí

Posted: 11:45 24. May 2010
by jachyra
Ja bych chcela nahlásiť zaujímavú chybu ...
a celkom prekérnu, myslím si ;)

Týka sa to zlatníctva a krajčieriny. Keď vložíte polotovar + prísadu + kamienok ... ale ten kamienok je povedzme zostackovaný = 5ks vkope ... tak vám krásne vyrobí ten ktorý produkt, ale zožerie to z kopy len 1 kamienok a nie dva ;) to znamená ostane vám kopa = 4ks

V platnierine, kováčstve funguje sťahovanie 2ks prútov zo zostackovanej hromady v pohode.

Re: Krejčí

Posted: 11:54 24. May 2010
by nomis_b
Dekuji, ze hlasite chyby do sekce: CHYBY CRAFTU

Re: Krejčí

Posted: 12:06 24. May 2010
by jachyra
pardon XD ja som si nevšimla, že je to zaradené do nápady a pripomienky, moja chyba, nabudúce si dám pozor