Page 1 of 2

cena výrobku

Posted: 17:47 20. Mar 2010
by černý vlk
dal jsem mnišské bojové rukavice k překupníkovi, ale najednou vzrostla požadovaná úroveň výrobku na lvl 37 :shock: přitom jsem je používal od lvlu 22...

Re: cena výrobku

Posted: 18:08 21. Mar 2010
by kucik
ILR urcuje cena. Nastavis vyssi cenu -> stoupne ILR.

Re: cena výrobku

Posted: 18:16 21. Mar 2010
by černý vlk
kucik wrote:ILR urcuje cena. Nastavis vyssi cenu -> stoupne ILR.
aha, když dám cenu 1 zl, dovolí to používat prvnímu levlu?

Re: cena výrobku

Posted: 18:40 21. Mar 2010
by Daanri
Asi ne, tym vyssi cenu myslel, ze k urcitemu zakladu, ktory ma ten predmet este pripocitavas naku cenu naviac u obchodnika a tym sa navysi ILR.

Re: cena výrobku

Posted: 18:55 21. Mar 2010
by kucik
Nedovoli. Cena se sklada ze dvou casti. Zaklad je stanoven vlastnostmi predmetu a k tomu je pripocteno volitelne navyseni ceny.

Re: cena výrobku

Posted: 19:46 21. Mar 2010
by černý vlk
kucik wrote:Nedovoli. Cena se sklada ze dvou casti. Zaklad je stanoven vlastnostmi predmetu a k tomu je pripocteno volitelne navyseni ceny.
takže to činí překupníka naprosto k ničemu pro lepší výrobky..nejenže se kvalita výrobku podepíše sama o sobě na nutném levlu, ale když když to budu chtít prodat za lepší cenu než je pár procent z výrobní ceny, znovu to naroste..to je opravdu nesmysl

Re: cena výrobku

Posted: 19:56 21. Mar 2010
by kucik
Po koupi by mela zase klesnout.

Re: cena výrobku

Posted: 20:45 21. Mar 2010
by černý vlk
kucik wrote:Po koupi by mela zase klesnout.
aha, ale koupí si někdo výrobek pro lvl 37 na Thalii? :D

Re: cena výrobku

Posted: 23:53 21. Mar 2010
by kucik
Pokud vim, tak kdyz neco vycraftis, tak se ti vypocteny ILR vypise na item.

Re: cena výrobku

Posted: 23:54 21. Mar 2010
by zachy
U krejčoviny se ILR ještě nevypisuje

Re: cena výrobku

Posted: 10:47 23. Mar 2010
by nomis_b
jop, no mohl bych to tam pripsat, chtel jsem az po upravach, at jde poznat co uz je upraveny, ale muzu to i ted no.

Re: cena výrobku

Posted: 12:24 23. Mar 2010
by černý vlk
nomis_b wrote:jop, no mohl bych to tam pripsat, chtel jsem az po upravach, at jde poznat co uz je upraveny, ale muzu to i ted no.
to není nutné,až potkám DMve hře, "stáhnu" si ty věci k sobě a počkám na změny...

Re: cena výrobku

Posted: 12:47 23. Mar 2010
by nomis_b
no kazdopadne se nedivim, kdyby nekdo nekoupil vec, na ktere je sice napsane ILR 10 ale mato cerveny s ILR 70 .. to by se mi taky moc nechtleo riskovat, aby mi pak nekdo nerek: bylo to prece napsan enginem NWN...

ale bude lepsi to tam prehledove pridat. neni to zas takovej problem.. horsi je pak problem, ze uz nepude moc poznat, co bylo a co nebylo upraveny.. ael to je teda si jedno, protoze se to stejne nemusi do zadneho data vymenovat...

Re: cena výrobku

Posted: 23:56 17. Jun 2010
by -darkvision-
Souvisí to s cenou, takze to patri sem asik.
Pridavam screen.

Prach na zelezo stoji 2400, kazdej z tech rapiru je okouzlen 80%dusí (jedna stji 10k). Celkem to je tedy 20k + 4800k a to jest náklady 24.800gp. A on mi dal jen 23k+-naky drobny.

Me to nevadi, ty naky dva tisice jsou pro me susne, spise se na to podivejte a upravte to aby se to vykupovalo spravne. Dikes.

Re: cena výrobku

Posted: 08:09 18. Jun 2010
by jachyra
Ja chcem ešte dodať jednu vec .. síce po výrobe predmetu sa naň zapíše, kto ho vyrobil, požadovaný lvl a ešte nejaké veci .. ale akonáhle sa to dá k priekupníkovi, tak sa to všetko zmaže a vyzerá to ako každý iný výrobok z obchodu (popis a tak)
je to úmysel? Alebo si to len nik nevšimol?