Page 1 of 1

Mala neprijemnost.

Posted: 22:40 20. Mar 2010
by Prometheus
Stala sa mi taka blba nahoda.Podarilo sa mi navarit nejake liecive lektvari a chcel som odskusat ze za kolko HP liecia.Tak som z Doubkova vybehol k vrrrkom a nechal sa trochu dohryzt.Jeden lektvar som takto odskusal ale ked som chcel odskusat dalsi a znova som si nechal natrhnut prdel, na fleku mi vyplo notasa :shock: Vtedy som uz bol dost nacaty a ked sa mi znova podarilo rozbehat notasa nalogoval som sa uz v podsveti :?
Neviem cim to je ale notas bol docela zahriaty.Zo spodu bol uplne horuci, ja neviem mozno chladenie.
Uz sa mi to raz stalo ale nie v takej blbej situacii.

Re: Mala neprijemnost.

Posted: 11:26 21. Mar 2010
by Prometheus
Chcem sa opytat ci mi s tym niekto pomoze a vytiahne ma von alebo som v tom sam.
Ak by niekto bol ochotny to poriesit tak mi prosim napiste... nemozem si dovolit cakat v hre lebo len co sa pripojim notas zacne hucat a prehrievat sa.