Page 1 of 2
Sraz na SR - fotos
Posted: 12:17 21. Mar 2010
by Daanri
Tak som robil jarny uklid na pocitaci a nasiel som fotky zo srazu na SR, ktore som sluboval, ze hodim na forum, ale nak som sa k tomu nikdy nedostal.

Takze pridavam teraz, pardon za ten cas.
Na forum mi to nechcelo uploadnut tak stahujte tu:
http://www.ulozisko.sk/273234/Sraz_Terchova_SR.rar
Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 14:54 21. Mar 2010
by Pajule
jupíjé konečně!*radostně stahuje*
edit:
daanri , to ty seš tak úžasnej fotograf?:D jinak ta motorka tam je kouzelná a beztak sem poznala asi jen tři lidi

sem šikovná

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 18:35 21. Mar 2010
by photter
daanri je nejenom úžasnej fotograf ale taky bleskurychlej uploader
sice to trvalo ale díky
@pajule - motorka je moje kačena a když budeš hodná, možná tě někdy svezu

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 18:39 21. Mar 2010
by Daanri
No bohuzial kvalita niektorych fotiek je nanic z toho dovodu, ze moj fotak hned prvy vecer odisiel a pocas zbytku pobytu som len zapozical kartu na ktoru sa to fotilo.
jj s tym uploadom mate pravdu

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 19:23 21. Mar 2010
by Pajule
no daanri měl by si dělat uměleckýho*rejp* promiin
och phottere byla bych poctěna!:D mam slabost pro ně..

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 19:24 21. Mar 2010
by Czech_Luthor
Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 19:28 21. Mar 2010
by Daanri
Pajule wrote:no daanri měl by si dělat uměleckýho*rejp* promiin

Tak jeste jednou i pro mene chapave - ja to nefotil, ja len zapozical kartu do fotaku na ktoru sa fotilo.

Fotky z meho pokazeneho fotaku tam ani nejsou. Chapeme sa?

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 19:37 21. Mar 2010
by Pajule
jo ták já to zsas četla jinak

to se stává.. často

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 19:55 21. Mar 2010
by kucik
Fotky jsem placnul na web.
Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 00:45 22. Mar 2010
by Rejty
Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 07:28 22. Mar 2010
by Pajule
pche ne pane Bože já nezávidim víš hahaha

kačena

známej má nádhernou červenou čtyrkolku Kikinu a to je taky frajerka nehorázná

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 10:19 22. Mar 2010
by kucik
photter wrote: moje kačena a když budeš hodná, možná tě někdy svezu

Zajímavá představa, na který z Kačen.

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 11:54 22. Mar 2010
by photter
vole

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 13:53 22. Mar 2010
by Pajule
phottere vidíš to..a pak kdo je zvrhlej co?:D nojo asi by se ostrovy měli obnovit já to říkám furt

Re: Sraz na SR - fotos
Posted: 15:14 22. Mar 2010
by photter