Page 1 of 2

Sraz na SR - fotos

Posted: 12:17 21. Mar 2010
by Daanri
Tak som robil jarny uklid na pocitaci a nasiel som fotky zo srazu na SR, ktore som sluboval, ze hodim na forum, ale nak som sa k tomu nikdy nedostal. :) Takze pridavam teraz, pardon za ten cas. :-D

Na forum mi to nechcelo uploadnut tak stahujte tu:

http://www.ulozisko.sk/273234/Sraz_Terchova_SR.rar

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 14:54 21. Mar 2010
by Pajule
jupíjé konečně!*radostně stahuje*

edit:

daanri , to ty seš tak úžasnej fotograf?:D jinak ta motorka tam je kouzelná a beztak sem poznala asi jen tři lidi :D sem šikovná ;)

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 18:35 21. Mar 2010
by photter
daanri je nejenom úžasnej fotograf ale taky bleskurychlej uploader :lol:
sice to trvalo ale díky

@pajule - motorka je moje kačena a když budeš hodná, možná tě někdy svezu :mrgreen:

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 18:39 21. Mar 2010
by Daanri
No bohuzial kvalita niektorych fotiek je nanic z toho dovodu, ze moj fotak hned prvy vecer odisiel a pocas zbytku pobytu som len zapozical kartu na ktoru sa to fotilo.

jj s tym uploadom mate pravdu :oops:

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 19:23 21. Mar 2010
by Pajule
no daanri měl by si dělat uměleckýho*rejp* promiin :D

och phottere byla bych poctěna!:D mam slabost pro ně.. :oops:

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 19:24 21. Mar 2010
by Czech_Luthor
:shock: :shock: :shock: :shock:
Pajky se sveze na Photterovi? No téda!
:twisted: :twisted:

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 19:28 21. Mar 2010
by Daanri
Pajule wrote:no daanri měl by si dělat uměleckýho*rejp* promiin :D
Tak jeste jednou i pro mene chapave - ja to nefotil, ja len zapozical kartu do fotaku na ktoru sa fotilo. ;) Fotky z meho pokazeneho fotaku tam ani nejsou. Chapeme sa? :D

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 19:37 21. Mar 2010
by Pajule
jo ták já to zsas četla jinak :D to se stává.. často ;)

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 19:55 21. Mar 2010
by kucik
Fotky jsem placnul na web.

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 00:45 22. Mar 2010
by Rejty
Czech_Luthor wrote::shock: :shock: :shock: :shock:
Pajky se sveze na Photterovi? No téda!
:twisted: :twisted:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pajky mi sice bude závidět, ale mě už Photter povozil (na tý jeho kačeně)... :twisted:

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 07:28 22. Mar 2010
by Pajule
pche ne pane Bože já nezávidim víš hahaha :D kačena :D známej má nádhernou červenou čtyrkolku Kikinu a to je taky frajerka nehorázná :twisted:

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 10:19 22. Mar 2010
by kucik
photter wrote: moje kačena a když budeš hodná, možná tě někdy svezu :mrgreen:
Zajímavá představa, na který z Kačen. :)

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 11:54 22. Mar 2010
by photter
vole :P

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 13:53 22. Mar 2010
by Pajule
phottere vidíš to..a pak kdo je zvrhlej co?:D nojo asi by se ostrovy měli obnovit já to říkám furt :D

Re: Sraz na SR - fotos

Posted: 15:14 22. Mar 2010
by photter
všichni sme zvrhlíci akorát někteří se tím netajíme, narozdíl vod zvrhlíků-pokrytců :twisted: :twisted: :twisted: