Page 1 of 1

Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 17:50 21. Mar 2010
by Radim
Charaxss-Velká pavučina-Nejvyšší kněžka Xi´an
Zaplatil jsem 300 zl za střední obnovu a nic se nedělo.NPC pouze naznačilo začátek kouzla a skutek utek.
Napodruhé už to klaplo

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 19:30 21. Mar 2010
by DenGrasse
Asi daň pro duergary :mrgreen:

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 23:44 21. Mar 2010
by zachy
Je to postavička jako každá jiná i její akce se dá přerušit. Je to už dlouho ale vzpomínám si že jsme oživovali kohosi asi za 10k a nějakej borec co chtěl taky mluvit s knězem ( s NPC muže mluvit jen jeden hrač najednou) klikl hned co jsme mu dali peníze a on začal se vskřísením jenže ho interruptnul a povídal si pak s tím borcem :) Takze neklikat kdyz se má něco dít... Ani když jsou lagy! :evil:

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 08:00 22. Mar 2010
by Bahnak
ono v podtemnu jakakoliv akce s knězem NPCčkm je dost ošemetná záležitost.
Kolikrát jsem zaplatil tisice zlatych za vzkříšení mrtvolky, kněžka si vzala prachy a vesele na měkoukala jako by se nechumelilo, v hagolu a cheelu jakbysmet.
Přijde mi, že je to tím, že život v podtemnu není žádná prdel...
Všechny NPC tady jsou velmi zákeřně nascriptované :-)

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 08:45 22. Mar 2010
by Práček
a zkuste si to s tou kněžkou nějak vyříkat, ono už to že jste to na ní práskli je dost o hubu ;)

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 09:36 22. Mar 2010
by Radim
Yop už jsem o tom mluvil s Nomisem a vše je mi jasný.Když bych si to s ní chtěl vyříkat tak jedine sekerou ale celej chrám asi nedám :mrgreen: navíc nerad bych banánek za vybíjení NPC :twisted:

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 11:07 22. Mar 2010
by Luelle
hehe myslím, že nejvyšší by si tě dala docela¨k večeří :D

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 15:18 22. Mar 2010
by Nalkanar
Nemluvě o gardistkách :D

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 15:43 22. Mar 2010
by maku
Ty jsou naprosto mírumilovné :roll:

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 16:02 22. Mar 2010
by KaTo
maku wrote:Ty jsou naprosto mírumilovné :roll:
..marně hledá ve výkladovém slovníku tento význam slova "mírumilovný" :lol:

P.S.
Můj první osobní OOC dojem z chrámu Xian byl dost divoký, pořád jsem si musel opakovat, nesmíš se bát, nesmíš se bát...jsou to jenom NPC, jsou to jenom NPC :twisted: :twisted: //joke :mrgreen:

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 16:03 22. Mar 2010
by Luelle
KaTo wrote:
maku wrote:Ty jsou naprosto mírumilovné :roll:
..marně hledá ve výkladovém slovníku tento význam slova "mírumilovný" :lol:

P.S.
Můj první osobní OOC dojem z chrámu Xian byl dost divoký, pořád jsem si musel opakovat, nesmíš se bát, nesmíš se bát...jsou to jenom NPC, jsou to jenom NPC :twisted: :twisted: //joke :mrgreen:
ale to je oprávněné :D občas některá zařve,když se nám zachce :D

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 19:23 22. Mar 2010
by DenGrasse
mírumilovný: okamžitě zakydlí každého, kdo se pokusí rušit klid :mrgreen:

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 10:57 23. Mar 2010
by nomis_b
ma rada :

Nemejte mezi NPC knezim a sebou ZADNE veci (oltar, jine NPC, predmety na zemi, sloupy, rohy zdi ...)

to vyresi 90% problemu, protoze uplne vsechny NPC knezi maji stejyn skirpt, a chyby delaji jen ty veci nahore + se do toho nekdy primychaji LAGy

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 11:13 23. Mar 2010
by kucik
Lagy s tim nesouvisí, ale když na vás zkrátka NPC nevidí, (hide, invis, placeable, divně posunutej tile) tak nemůže zakouzlit.

Re: Kněžka v chrámu Xi´an

Posted: 11:31 23. Mar 2010
by nomis_b
no me prijde, ze se mi uz lagem fakt nekdy nepovedlo nekoho ozivit. . ale mozan sem v prubehu lagu neco delal, o cem sem nevedel, treba snazil se s ni mluvit znova, protoze sem neveril, ez nic nedela.. a tim ji to kouzleni prerusil..