Page 1 of 1
Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 17:50 21. Mar 2010
by Radim
Charaxss-Velká pavučina-Nejvyšší kněžka Xi´an
Zaplatil jsem 300 zl za střední obnovu a nic se nedělo.NPC pouze naznačilo začátek kouzla a skutek utek.
Napodruhé už to klaplo
Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 19:30 21. Mar 2010
by DenGrasse
Asi daň pro duergary

Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 23:44 21. Mar 2010
by zachy
Je to postavička jako každá jiná i její akce se dá přerušit. Je to už dlouho ale vzpomínám si že jsme oživovali kohosi asi za 10k a nějakej borec co chtěl taky mluvit s knězem ( s NPC muže mluvit jen jeden hrač najednou) klikl hned co jsme mu dali peníze a on začal se vskřísením jenže ho interruptnul a povídal si pak s tím borcem

Takze neklikat kdyz se má něco dít... Ani když jsou lagy!

Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 08:00 22. Mar 2010
by Bahnak
ono v podtemnu jakakoliv akce s knězem NPCčkm je dost ošemetná záležitost.
Kolikrát jsem zaplatil tisice zlatych za vzkříšení mrtvolky, kněžka si vzala prachy a vesele na měkoukala jako by se nechumelilo, v hagolu a cheelu jakbysmet.
Přijde mi, že je to tím, že život v podtemnu není žádná prdel...
Všechny NPC tady jsou velmi zákeřně nascriptované

Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 08:45 22. Mar 2010
by Práček
a zkuste si to s tou kněžkou nějak vyříkat, ono už to že jste to na ní práskli je dost o hubu

Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 09:36 22. Mar 2010
by Radim
Yop už jsem o tom mluvil s Nomisem a vše je mi jasný.Když bych si to s ní chtěl vyříkat tak jedine sekerou ale celej chrám asi nedám

navíc nerad bych banánek za vybíjení NPC

Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 11:07 22. Mar 2010
by Luelle
hehe myslím, že nejvyšší by si tě dala docela¨k večeří

Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 15:18 22. Mar 2010
by Nalkanar
Nemluvě o gardistkách

Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 15:43 22. Mar 2010
by maku
Ty jsou naprosto mírumilovné

Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 16:02 22. Mar 2010
by KaTo
maku wrote:Ty jsou naprosto mírumilovné

..marně hledá ve výkladovém slovníku tento význam slova "mírumilovný"
P.S.
Můj první osobní OOC dojem z chrámu Xian byl dost divoký, pořád jsem si musel opakovat, nesmíš se bát, nesmíš se bát...jsou to jenom NPC, jsou to jenom NPC

//joke

Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 16:03 22. Mar 2010
by Luelle
KaTo wrote:maku wrote:Ty jsou naprosto mírumilovné

..marně hledá ve výkladovém slovníku tento význam slova "mírumilovný"
P.S.
Můj první osobní OOC dojem z chrámu Xian byl dost divoký, pořád jsem si musel opakovat, nesmíš se bát, nesmíš se bát...jsou to jenom NPC, jsou to jenom NPC

//joke

ale to je oprávněné

občas některá zařve,když se nám zachce

Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 19:23 22. Mar 2010
by DenGrasse
mírumilovný: okamžitě zakydlí každého, kdo se pokusí rušit klid

Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 10:57 23. Mar 2010
by nomis_b
ma rada :
Nemejte mezi NPC knezim a sebou ZADNE veci (oltar, jine NPC, predmety na zemi, sloupy, rohy zdi ...)
to vyresi 90% problemu, protoze uplne vsechny NPC knezi maji stejyn skirpt, a chyby delaji jen ty veci nahore + se do toho nekdy primychaji LAGy
Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 11:13 23. Mar 2010
by kucik
Lagy s tim nesouvisí, ale když na vás zkrátka NPC nevidí, (hide, invis, placeable, divně posunutej tile) tak nemůže zakouzlit.
Re: Kněžka v chrámu Xi´an
Posted: 11:31 23. Mar 2010
by nomis_b
no me prijde, ze se mi uz lagem fakt nekdy nepovedlo nekoho ozivit. . ale mozan sem v prubehu lagu neco delal, o cem sem nevedel, treba snazil se s ni mluvit znova, protoze sem neveril, ez nic nedela.. a tim ji to kouzleni prerusil..