Page 1 of 1

Vrhací sekery?

Posted: 20:51 21. Mar 2010
by Arash
Zdravím, jak je to tady s vrhacíma sekerama?
Váží stack 50?

Re: Vrhací sekery?

Posted: 20:55 21. Mar 2010
by Esuliams
Jedna sekera 1 libra. Balíček 35liber asi. Vyndavá se po 100kusech, což je celkem zátěz.

Re: Vrhací sekery?

Posted: 20:59 21. Mar 2010
by Arash
aha ještě jeden dotaz co s tím souvisí?
Tady jsou vrhací sekerky, šurikeny, šipky a prak jako obouruční zbraně?

Re: Vrhací sekery?

Posted: 21:02 21. Mar 2010
by Esuliams
Vrhací sekery a šipky jsou určitě jednoruční. Ostatní nejspíše taky

Re: Vrhací sekery?

Posted: 21:03 21. Mar 2010
by Arash
Aha díky, zmátlo mě to co je napsáno na stránkách.

Re: Vrhací sekery?

Posted: 21:06 21. Mar 2010
by Esuliams
Dle mě je to tam dobře, alespoň u těch seker a praku

Re: Vrhací sekery?

Posted: 12:56 25. Jun 2010
by Quin_Fryar
Nevíte jestli u vrhacích zbraní funguje feat rychlá střelba? co přidává útok navíc?

Re: Vrhací sekery?

Posted: 13:33 25. Jun 2010
by White wolf
Quin_Fryar wrote:Nevíte jestli u vrhacích zbraní funguje feat rychlá střelba? co přidává útok navíc?

Pokud vím ten feet platí pouze a jen pro luk a další funguje pro kuši.