Page 1 of 1
Avatar na začátku "lže" o vlastním krámku.
Posted: 22:57 21. Mar 2010
by KaTo
Avatar života a smrti tvrdí, že lze jeho předměty z krámku koupit a zase prodat za stejnou cenu. No není tomu tak.
Koupen luk za 450 zlatek, ale zpátky vykoupen za 1 zlatku.
Viz screen:

Re: Avatar na začátku "lže" o vlastním krámku.
Posted: 00:30 22. Mar 2010
by DenGrasse
Nj, to je taková příprava na krutost světa...

Re: Avatar na začátku "lže" o vlastním krámku.
Posted: 00:42 22. Mar 2010
by Luelle
avatar je prostě zeirovec!

Re: Avatar na začátku "lže" o vlastním krámku.
Posted: 10:11 22. Mar 2010
by hrusi
No ono to pro tu postavu zase taková sranda není, když dostane 2K do začátku a 1/4 přijde. Taky se mi to stalo a tu postavu jsem radši založil znova.
Re: Avatar na začátku "lže" o vlastním krámku.
Posted: 10:22 22. Mar 2010
by zachy
Bylo to zavadeno kvůli systemu sundávání přehozů ze zbroje, kde byla u avatara chybka:
koupis zbroj asi za 650, sundáš přehoz, ten prodáš asi za 450 a pak mužeš prodat opět zbroj za 650.
Taže se tam dala taková rychá záplata
Možná by bylo dobrý tam dát truhly s možností vyzkoušení zbroje jak je tomu v obchodech (tam se taky nedá sundat přehoz)
nebo podobně jako na EQ: "Mužeš si vybrat 3 běžné předměty a jeden vzácnější"
Re: Avatar na začátku "lže" o vlastním krámku.
Posted: 10:25 22. Mar 2010
by kucik
Spíš asi úplně zrušim přehozy a vrátim výkupní ceny.
Re: Avatar na začátku "lže" o vlastním krámku.
Posted: 10:31 22. Mar 2010
by KaTo
Díky Hrusi. že v tom nejsem sám. Nic tak nepotěší jako cizí neštěstí. Mno, přiznám, zaskočilo mě to, ale jak se znám, čekají mě horší ztráty.
Jen mi přišlo správný toho sedmilháře kostěnýho naprášit jako "nesrovnalost mezi prohlášeními a skutky", aby to neděsilo "nováčky".
Jinak se mi líbí, že DenGrasse má stejnou reakci jako moje mladá: "A cos čekal, když chceš hrát drowa, že můžeš věřit každýmu, že to co ti tvrdí do očí je opravdu pravda? Moc nekoukej a si zvykej!"

Jestli oni nejsou příbuzní! (všichni tři

!!!!)
to kucik: Hlavně pak uprav rozhovor i Kosťovi. Mimochodem, hrozně jsem se nasmál tomu jak je s ním veden rozhovor. Kdo to psal měl smysl pro humor

.
Re: Avatar na začátku "lže" o vlastním krámku.
Posted: 11:21 22. Mar 2010
by hrusi
Ještě co nechápu je to, že na začátku 2000,- a v tom krámku jsou předměty nad tuhle částku což je trochu blbost.
Re: Avatar na začátku "lže" o vlastním krámku.
Posted: 11:26 22. Mar 2010
by Luelle
hrusi wrote:Ještě co nechápu je to, že na začátku 2000,- a v tom krámku jsou předměty nad tuhle částku což je trochu blbost.
kdyby to =)
jsou tam i předměty pro 2.lvl

Re: Avatar na začátku "lže" o vlastním krámku.
Posted: 11:53 22. Mar 2010
by Práček
Luelle wrote:hrusi wrote:Ještě co nechápu je to, že na začátku 2000,- a v tom krámku jsou předměty nad tuhle částku což je trochu blbost.
kdyby to =)
jsou tam i předměty pro 2.lvl

tak to si koupis, vyexpis se na 2lvl a pak teprve zacnes použivat . v tom problem nevidim.
ale predmety jez jsou drzsí nez si muzes dovolit..to je divny no...ale kdo vi treba se tam dá nějak vydělat

Re: Avatar na začátku "lže" o vlastním krámku.
Posted: 12:57 22. Mar 2010
by Luelle
Práček wrote:Luelle wrote:hrusi wrote:Ještě co nechápu je to, že na začátku 2000,- a v tom krámku jsou předměty nad tuhle částku což je trochu blbost.
kdyby to =)
jsou tam i předměty pro 2.lvl

tak to si koupis, vyexpis se na 2lvl a pak teprve zacnes použivat . v tom problem nevidim.
ale predmety jez jsou drzsí nez si muzes dovolit..to je divny no...ale kdo vi treba se tam dá nějak vydělat

musíš udělat avatarovi striptýz =P
Re: Avatar na začátku "lže" o vlastním krámku.
Posted: 14:51 22. Mar 2010
by Sapal
Práček wrote:ale predmety jez jsou drzsí nez si muzes dovolit..to je divny no...ale kdo vi treba se tam dá nějak vydělat

To je easter egg. Když u Avatara nabereš dost časovek na 2. level, tak získáš 10 tisíc.