Page 1 of 1
šípy
Posted: 01:03 22. Mar 2010
by Luelle
ořechové šípy s adamantiovým zdobením
cena za ně je menší než náklady
Re: šípy
Posted: 10:47 23. Mar 2010
by nomis_b
sory. sipy neresim, kdyz je budu cely predelavat

Re: šípy
Posted: 10:48 23. Mar 2010
by Luelle
jasný =)
já už nemám přehled co je hotový a co není, proto to píšu