V pasti.
Posted: 23:38 22. Mar 2010
Zdravím,
abych všechny seznámil se situací. Hraji tieflinga jménem Sheii. Včera k večeru jsem odpočíval na námestí a naráz vedle mě stráž, která mě odvedla pryč k radnímu. Nevěděl jsem co jsem provedl, údajně zákaz nošení helem ve městě. Po tom co radní zjistil že jsem tiefling, znechutil se a za každou cenu se se mnou chtěl soudit, proto jsem byl odveden do vězení. Jenže už bylo docela pozdě večer a já se dohodl s jistým DM (nevím kdo to byl) že to dohrajeme další den. Bohužel dneska mi nikdo na PJ kanálu ani neodpověděl ... takže jsem celej den v jailu. Proto bych se chtěl domluvit s tím jistým DM na dohrání, už to chci mít z krku, je mi jasné že mě popraví, což mě docela mrzí, protože i bez pomoci DM to mám dost těžké. Samozdřejmě je to můj úděl, jsem přece tiefling, počítal jsem s tím že to nebude jen tak lehoučké. Ale k tomu mi stačí že mě semtam zabije paladin nebo že sou všichni nepříjemní, DMka by se přece mohli věnovat zpříjemnění hry ostatním hráčum, nebo opravováním či pomáháním těm co to potřebují a né kazení hry chudákům co začínají.
To je vše, jen mě to dovedlo k zamyšlení. Pokud si to ono DM čte, tak bych ho poprosil aby mě, kdyby byl tak hodný, kontaktoval na moje ICQ(288-416-918), stačí jedna zpráva, dnes jsem čekal od 15:00 až do 22:00, bohužel nikdo nikde, nemůžu tu být celé dny a jen afkovat ve vězení.
Díky
*podepsán Sheii //acc:wooh*
abych všechny seznámil se situací. Hraji tieflinga jménem Sheii. Včera k večeru jsem odpočíval na námestí a naráz vedle mě stráž, která mě odvedla pryč k radnímu. Nevěděl jsem co jsem provedl, údajně zákaz nošení helem ve městě. Po tom co radní zjistil že jsem tiefling, znechutil se a za každou cenu se se mnou chtěl soudit, proto jsem byl odveden do vězení. Jenže už bylo docela pozdě večer a já se dohodl s jistým DM (nevím kdo to byl) že to dohrajeme další den. Bohužel dneska mi nikdo na PJ kanálu ani neodpověděl ... takže jsem celej den v jailu. Proto bych se chtěl domluvit s tím jistým DM na dohrání, už to chci mít z krku, je mi jasné že mě popraví, což mě docela mrzí, protože i bez pomoci DM to mám dost těžké. Samozdřejmě je to můj úděl, jsem přece tiefling, počítal jsem s tím že to nebude jen tak lehoučké. Ale k tomu mi stačí že mě semtam zabije paladin nebo že sou všichni nepříjemní, DMka by se přece mohli věnovat zpříjemnění hry ostatním hráčum, nebo opravováním či pomáháním těm co to potřebují a né kazení hry chudákům co začínají.
To je vše, jen mě to dovedlo k zamyšlení. Pokud si to ono DM čte, tak bych ho poprosil aby mě, kdyby byl tak hodný, kontaktoval na moje ICQ(288-416-918), stačí jedna zpráva, dnes jsem čekal od 15:00 až do 22:00, bohužel nikdo nikde, nemůžu tu být celé dny a jen afkovat ve vězení.
Díky
*podepsán Sheii //acc:wooh*