Magratela wrote:Luelle tve objasneni a ospravedlneni sveho pociny a plivanim na hodnoty jinych jen vice zduraznuje tve nespravne chovani a spatne chapani veci kolem sebe.
Musim souhlasit podtemno je od zacatku jen spatna cesta v promenach Thalie.
prosím tě než se pustíš do mého psychologického rozboru, uvědom si laskavě, že tohle není moje akce, já jako DM v podtemnu moc nejsem, spíš pomáhám makovi při různých Q, u tohohle jsem zrovna nebyla
na nikoho neplivu, zaměťte si před vlastním prahem...my jako DM se o hráčích opravdu nevyjadřujeme jako o debilech a kdovíčem - a že někdy vidíme věci - ale napsat větu "to mohl vymyslet jen totální...." to je vážně vrchol, ty hodnoto
vůbec mě neznáš, nemám pocit, že jsme se ve hře kdy setkali, ať jako hráč - hráč, či jako DM - hráč, tak mi laskavě necpi nic o mém špatném chování
já jako hráč bych si v životě nedovolila podobným způsovem komentovat jednání DM zkrátka jen z úcty k autoritě a slušného chování k cizímu člověku, kterého jsem nikdy v životě neviděla
jen poukazuju, jak na mě celý ten tyjátr působí
nenávidím tyhle OOC reakce na IC věci a onanování na foru, protože je to naprosto k ničemu a akorát to kazí hru, pokud někdo potřebuje opustit páru, at si vydrne pusu mýdlem (prsty i klávesnici, hezky vydezinfikovat savem), nadechne se a třikrát se otočí kolem dokola - obejít dům také není od věci
DM vám nabídli nějaké alternativy, které jste nepřijali, a zastavit IC vývoj kvůli nehrajícím postavám? proč?
a ano mou hodnotou vskutku není mít postavu na 40 lvlu a vybít, kde se co dá
to jestli je podtemno přínosem nebo ne, o tom se hádat nehodlám - kdo nechce, při hraní ani nemusí zaznamenat, že nějaké podtemno existuje, nemusí se v životě s nějakým drowem setkat
já sama jsem měla technické problémy a neměla jsem 9 měsíců přístup ke internetu a tím pádem hře, ale stačilo kontaktovat osoby, které hrály kolem mě a dát jimna srozumněnou, že ta postava existuje, jen já se prostě nemůžu lognout
Podtemno je dokonalé prostředí pro intriky a podrazy - ale pokud nejste jako hráči sami aktivní a potřebujete ke své hře DM, proč vám nestálo za to lognout se, když byla vzpoura otroků a nějak zashánout? Že nikdo z těch 5 postav, které byli včera ve hře neměl čas? tomu nevěřím, v podtemnu se DM poslední dobou pohybuje hodně často a vaše rodina mlčí jako by neexistovala, to že vaše postavy neví o IC událostech, které se staly, není naše chyba
jediné co lze DM vyčítat je forma, kterou se jisté věci staly, ale ne TO CO SE STALO - protože to, že o tom nevíte, je čistě VÁŠ NEZÁJEM