Page 1 of 1
Úprava zbroje
Posted: 20:00 27. Mar 2010
by de Aers
Dnes jsem si u barvíře upravoval Plnoplátovou zbroj, která má standartní statusy

- predup.JPG (20.47 KiB) Viewed 5028 times
Ale po úpravě se mi z toho stal takovejhle kus hadru... zvláštní schopnosti zůstaly takové jaké byly.

- poup.JPG (20.44 KiB) Viewed 5029 times
Přihlížející DM Maku, mi poradilo, abych to dal sem.
Re: Úprava zbroje
Posted: 23:15 27. Mar 2010
by sandoftime
vzhled trupu zbroje určuje její typ, pokud je možné u barvíře změnit trup některých plátovek na hadry je to docela průser

co nechápu je, že jí zůstala váha těžké zbroje
odzkoušeno v toolsetu, krk, ramena, veškeré ruce, veškeré nohy, opasek i pánev lze mít libovolné na libovolné zbroji, zato trup zbroje určuje typ, proto jej libovolný mít nelze
Re: Úprava zbroje
Posted: 23:19 27. Mar 2010
by DenGrasse
jj, tak to vždycky platilo...
Re: Úprava zbroje
Posted: 00:41 28. Mar 2010
by kucik
Jo, asi tak.
Jednak by to nemelo dovolit zmenit trup na jiny AC, druhak pokud uz se najak zmenil trup, jaktoze se nezmenila vaha?
Ze se povedlo zmenit model trupu si dokazu vysvetlit leda tak, ze se ty vzhledy generujou nahodne a tohle byl zrovna nejakej chybnej, pro kterej neexistoval zaznam v 2da.
Ale jak se v craftu vytvarej vzhledy tropu bude vedet nomis.
Re: Úprava zbroje
Posted: 01:39 28. Mar 2010
by Xantipa
kucik wrote:Jo, asi tak.
Jednak by to nemelo dovolit zmenit trup na jiny AC, druhak pokud uz se najak zmenil trup, jaktoze se nezmenila vaha?
Ze se povedlo zmenit model trupu si dokazu vysvetlit leda tak, ze se ty vzhledy generujou nahodne a tohle byl zrovna nejakej chybnej, pro kterej neexistoval zaznam v 2da.
Ale jak se v craftu vytvarej vzhledy tropu bude vedet nomis.
No ja jednou koupila s Tarjou zbroj normalne v obchode ne craftovou a kdyz jsem ji predelavala tak take ztratila sve cisla.. Byl to take plnoplat..
Re: Úprava zbroje
Posted: 02:42 28. Mar 2010
by de Aers
kucik wrote:Jo, asi tak.
Jednak by to nemelo dovolit zmenit trup na jiny AC, druhak pokud uz se najak zmenil trup, jaktoze se nezmenila vaha?
Ze se povedlo zmenit model trupu si dokazu vysvetlit leda tak, ze se ty vzhledy generujou nahodne a tohle byl zrovna nejakej chybnej, pro kterej neexistoval zaznam v 2da.
Ale jak se v craftu vytvarej vzhledy tropu bude vedet nomis.
Je jednoduchý jak... prostě jak si dáte úprava - trup a klikáte další nebo předchozí, tak si můžete ještě přeskakovat tim že napíšete číslo... a já sem prostě napsal 15 a hodilo mi to něco a najednou sem koukal mile překvapen, že se mi zobrazily i ostatní vzhledy... tak sem dělal a dělal

až sem si udělal zbroj, ale po chvíli sem zjistil, že mi zmizla ta plátová obrana

Koukal sem na to i toolsetu a prostě aby tam byl ten plnoplátovej bonus musí to být nějaký ten kovový vzhled

dá se to považovat za vyřešeno

Bugem se to snad ani nazvat nedá .)
Re: Úprava zbroje
Posted: 03:38 28. Mar 2010
by sandoftime
tak je to jasné ne?

prostě jsi tam násilím narval něco co tam být nemá a ač textury ti normálně problikávají, pro těžkou zbroj je to vzhled neznámy a hra zblbne
takže příště, nehrajte si s čísílky
edit: že tys ve školce u skládaček mlátil čtverečky do kulatých otvorů?
Re: Úprava zbroje
Posted: 09:05 28. Mar 2010
by de Aers
sandoftime wrote:
edit: že tys ve školce u skládaček mlátil čtverečky do kulatých otvorů?
Jenom ty, co mi ty hračičky nechtěly dát

Re: Úprava zbroje
Posted: 16:24 28. Mar 2010
by kucik
Je mozny, ze mi chybi kontrola hrudi pri zadani cislem. Kouknu na to. Ale stejne nechapu tu hmotnost.
Re: Úprava zbroje
Posted: 20:08 28. Mar 2010
by kucik
Tak ta kontrola tam je. Asi by bylo nejlepsi kdybych to zkusil primo s tou zbroji.
Re: Úprava zbroje
Posted: 07:25 29. Mar 2010
by nomis_b
kucik wrote:Jo, asi tak.
Jednak by to nemelo dovolit zmenit trup na jiny AC, druhak pokud uz se najak zmenil trup, jaktoze se nezmenila vaha?
Ze se povedlo zmenit model trupu si dokazu vysvetlit leda tak, ze se ty vzhledy generujou nahodne a tohle byl zrovna nejakej chybnej, pro kterej neexistoval zaznam v 2da.
Ale jak se v craftu vytvarej vzhledy tropu bude vedet nomis.
v craftu se dela vse nahodne , KROME trupu, aby prave nedochazlo k tomuhle problemu...
a kdyz se mrknes na screeny, tak ta prvni, craftova byla v pohode, ale je chbyna az po uprave krejcim (i tak je to podle prvniho prispevku, ze upravoval PLNOPLATOVOU a vzniklo mu pyzamo)
Kazdopadne nechapu, proc cyhi obrazek te zbroje. to asi budu muset predelat na jiny vzhled ty TEMPLATE zbroje. mozna to pomuze, mozan se ma cisla neshoduji s cisly zbroji na serveru. Kazdopadne ja tam mam hend to 1. cislo ze setu, ale zkusim to exportnout a poslat.
Re: Úprava zbroje
Posted: 12:50 29. Mar 2010
by de Aers
nomis_b wrote:
Kazdopadne nechapu, proc cyhi obrazek te zbroje.
Občas po restartu nebo po pádu, mi chybí u různých předmětů ikonky a sou tam jen takovéhle bílé fleky.
Re: Úprava zbroje
Posted: 12:53 29. Mar 2010
by Luelle
de Aers wrote:nomis_b wrote:
Kazdopadne nechapu, proc cyhi obrazek te zbroje.
Občas po restartu nebo po pádu, mi chybí u různých předmětů ikonky a sou tam jen takovéhle bílé fleky.
mě taky,restni hru
Re: Úprava zbroje
Posted: 15:28 29. Mar 2010
by sandoftime
cep/jenx/ jiné věci které řeší tyhle ikonky v override a podobně mají tendenci mizet pokud odlogneš ze serveru a nalogneš jinam/zpátky aniž bys mezi tím hr vypl
lepší vždycky hru restartovat, případně si udělat zástupce na spouštění thalie rovnou