Page 1 of 1

misto pavezy pytlicek

Posted: 20:28 28. Mar 2010
by Thenesen
Koupil sjme si novou pavezu .. mahagonovou s mithrilovym zdobenim a kdyz jsem si ju vzal do ruky tak misto nejakyho stitu vidim jen takovy pytlicek... nevite v cem je chyba?

Re: misto pavezy pytlicek

Posted: 20:30 28. Mar 2010
by kucik
Mno chyba bude v neplatnym vzhledu :)

Re: misto pavezy pytlicek

Posted: 20:34 28. Mar 2010
by Thenesen
jak to spravit?

Re: misto pavezy pytlicek

Posted: 20:36 28. Mar 2010
by Luelle
Thenesen wrote:jak to spravit?
změnit vzhled pomocí toolsetu