Page 1 of 1
CD key
Posted: 17:17 29. Mar 2010
by Durduin
Možná že je to blbost ale...můj cd key se používá. Už se mi to tady jedou stalo a člověk kterýmu to vygenerovalo stejný si prostě vygeneroval jiný. Jenomže teď ani nevím jak dlouho tady dotyčný hraje. Nechce se mi rušit postavu, kterou mám na 18 lvl a nechat si generovat klíč když to mám z origoš CD (leč nemám origoš datadisky)
Proč to tady píšu...nejsem agresivní jenom, prosím o pomoc, fakt nevím jak to řešit. Přinejhorším...nevíte kde sehnat originál hru, aby se mi něco podobného už nestalo?
(v rámci pohodlí dotyčného hráče jsem ochotná se obětovat protože v poslední době jsem moc často nehrála a takhle zanedbávat nwn, to si žádá trest

)
Díky moc všam za pomoc
Durduin
Re: CD key
Posted: 17:23 29. Mar 2010
by kucik
Jednak proč ty klíče měníš? Ten účet bys tam přeci měla mít pořád.
Pokud s něčím kolidují klíče, tak ti to i napíše, který z klíčů. Postavu rušit nemusíš, s tím to nijak nesou visí. Nejjednodušší je samozřejmě vygenerovat ten který klíč nový. Kdyžtak mi napiš na icq.
Re: CD key
Posted: 19:08 29. Mar 2010
by Durduin
Je to jeden z tehle lidí:
Beldandy de Waller
Mija
Zerg
Krutikostilam
Sheii
Raina Tears
Ashen
Corleth
Daniel de Waller
Thea
Orakul
Elinka Lelliová
Rastalien
Mara
Lence
Kalio
Slonovous
Urlraen Zau~ndar
Èerný Vlk
Rashed
Gorok Kovadlina
Serientera Orandé
Bageshur
Vierdril Zau~ndar
Píše to:
Chyba spojení, tvůj CD klíč se již na tomto serveru používá.
Jinak nic.
Re: CD key
Posted: 19:14 29. Mar 2010
by kucik
Jo takhle... ja myslel na webu.
Re: CD key
Posted: 19:17 29. Mar 2010
by kucik
Pokud tedy pouzivas ucet durduin01, tak ty klice nikdo jiny nepouziva. Takze jedina moznost je, ze si nejakej vychcanek registroval jine klice, nez s jakymi hraje. Pripadne prihlasujes se opravdu s klici, ktere mas registrovane?
A proc je to vlastne ve flames? To se bude fajn hledat, az bude mit nekdo stejnej problem.
Re: CD key
Posted: 08:06 30. Mar 2010
by photter
ta hláška je blbost, to tak někdy začne dělat a obvykle to přejde samo od sebe
Re: CD key
Posted: 12:20 01. Apr 2010
by sandoftime
toihle se stává nebo spíš může se to stát po tom co ti padne hra a hra nedostane informaci o dom že jsi odlogla
doporučuje se počkat v takovém případě 5 minut a pak lognout znova, zpravidla už to bývá dobré
Re: CD key
Posted: 15:21 02. Apr 2010
by Bulvic
Jen takový můj postřeh, mě se tohle stávalo, když jsem doma měl nahozenou wifinu, nevím, v čem je problém, ale když jsem do routeru píchnul kabel, tak všechno jede v pohodě. Nedokážu to vysvětlit, snad jen ztrátovostí paketů. Vím, že to zní jako blbost, nicméně mě se to tím srovnalo.