Page 1 of 2
zamčená těla
Posted: 10:13 31. Mar 2010
by Bahnak
dnes jsem v lootu u černych štiru po kilnuti jejich samičky narazil na zamčená těla. Hlásím to jako chybu, protože je to poprvé co v NWN vidím zamčené tělo. Po rozbití těla samozřejmě zustaly pozustatky a v nich gold a roztrhane cary papiru... Šlo by to zase spravit a nebo je to záměr?
INFO: z 6 mrtvych těl (kontejneru) jich 5 bylo LOCKED
LOKACE: * Tunely korpionu
Děkuji za odpověd teamu a hezky den.
Re: zamčená těla
Posted: 10:16 31. Mar 2010
by kucik
Dolaďuju pasti a zámky u lootu bossů. Takže koukám, že takhle to asi nepůjde.
Re: zamčená těla
Posted: 10:34 31. Mar 2010
by maliarda
zamknutá těla byla i u sněžných tygrů a ledních medvědů, kromě těl byly i dva zamknuté pytle
Re: zamčená těla
Posted: 10:37 31. Mar 2010
by Bahnak
kucik wrote:Dolaďuju pasti a zámky u lootu bossů. Takže koukám, že takhle to asi nepůjde.
Rozumím

Re: zamčená těla
Posted: 11:11 31. Mar 2010
by de Aers
Zamčený těla, hromádky zlata, byly zamčený i ve mágově věži v krynu jak je mithrilák.
Re: zamčená těla
Posted: 11:15 31. Mar 2010
by kucik
Ale pasti jsou tak nějak dobře, ne? Jenom ty zámky.
Re: zamčená těla
Posted: 11:25 31. Mar 2010
by nomis_b
aspon budou mit zlodejove zase nejakou praci ....
akorat misto LOCKED by tam melo byt napsane : SCHOVANE
a misto LOCKPICK by mohlo byt napsane PROHLEDAVANI TEL
btw ted je stejne odemykani z 90% k nicemu, kdyz to kazdy rozbije. zlatu se nic nestane, a lahvicky co se nachazeji sou z 99% k nicemu v porovnani s craftem. Kdyby to tak rozbijelo i ty * misc veci, jako obrazy, kameny, sosky, + zlato (treba jen pulku) , tak by stalo za to teprv tam neco investovat.
Re: zamčená těla
Posted: 12:16 31. Mar 2010
by Garett
ja s tim mel problem v prahvozdu u pralesnich trollu, byly pozamykany bedny a nesly ani rozbit - zbran neucinna mi to porad psalo...
Re: zamčená těla
Posted: 13:01 31. Mar 2010
by kucik
Bedny můžou bejt zamčený. Ikdyž by asi neměli bejt nerozbitelný. Ale nevim o tom, že by se vůbec někam nerozbitelný dávaly.
Re: zamčená těla
Posted: 14:10 31. Mar 2010
by Lenulasek
Možná má ta bedna jen nějaké pohlcení a on to nebyl schopen přehodit.
Re: zamčená těla
Posted: 14:21 31. Mar 2010
by kucik
Jj, to je možný. Bedny obvykle pohlcení mívaj. Ale zas rozebírat čim do toho mlátil mi přijde zbytečná diskuze.
Re: zamčená těla
Posted: 17:21 31. Mar 2010
by -darkvision-
kucik wrote:Jj, to je možný. Bedny obvykle pohlcení mívaj. Ale zas rozebírat čim do toho mlátil mi přijde zbytečná diskuze.
Byl jsem u toho a myslim ze kdyby na tohle bylo pohlceni, tak by zadna bedna nesla rozbit

Re: zamčená těla
Posted: 17:43 31. Mar 2010
by Bahnak
bezpředmětná diskuze, co nejde silou jde ještě větší silou že...
TOPIC vyřešen.
Mrtvolky jsou momentálně zamknuté

Kucik si hraje

Aź si dohraje bude to zase OK. ....

....
((sem si z hecu snažil představit samici štírů jak klepýtkama omotává mrtvolku řetězem a zamyká klasickým visacím zámkem

... neřešte, fórek... ))
Zamknout...

Re: zamčená těla
Posted: 17:46 31. Mar 2010
by Práček
Bahnak wrote:bezpředmětná diskuze, co nejde silou jde ještě větší silou že...
TOPIC vyřešen.
Mrtvolky jsou momentálně zamknuté

Kucik si hraje

Aź si dohraje bude to zase OK. ....

....
((sem si z hecu snažil představit samici štírů jak klepýtkama omotává mrtvolku řetězem a zamyká klasickým visacím zámkem

... neřešte, fórek... ))
Zamknout...

zamknuté poklady,zamknuta tela..zamknutej topic

zamkneme uplně vše

Re: zamčená těla
Posted: 18:36 31. Mar 2010
by Luelle
Práček wrote:Bahnak wrote:bezpředmětná diskuze, co nejde silou jde ještě větší silou že...
TOPIC vyřešen.
Mrtvolky jsou momentálně zamknuté

Kucik si hraje

Aź si dohraje bude to zase OK. ....

....
((sem si z hecu snažil představit samici štírů jak klepýtkama omotává mrtvolku řetězem a zamyká klasickým visacím zámkem

... neřešte, fórek... ))
Zamknout...

zamknuté poklady,zamknuta tela..zamknutej topic

zamkneme uplně vše

tak zamkni pusu =P *vtip*