Page 1 of 1
Lodní doprava z Alwarielu
Posted: 02:24 01. Apr 2010
by Ikstremist
Ahoj, právě jsem se chtěl přepravit z Alwarielu, lístek stojí 180 zlatých. Mám v inventáři 260 a admirál mi tvrdí že nemám dost peněz.
Re: Lodní doprava z Alwarielu
Posted: 07:08 01. Apr 2010
by de Aers
Ikstremist wrote:Ahoj, právě jsem se chtěl přepravit z Alwarielu, lístek stojí 180 zlatých. Mám v inventáři 260 a admirál mi tvrdí že nemám dost peněz.
Lístky se zdražovaly kvůli...
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 886#p65886
Re: Lodní doprava z Alwarielu
Posted: 08:56 01. Apr 2010
by Cairon
Ceny které Vám při rozhovoru kapitán říká jsou ceny za standartní situace... Podmínky jsou teď na moři o dost nebezpečnější takže každý z kapitánu si bere bakšiš navíc , který neříká. Bakšiš je různý podle odvahy kapitánů a lodní trasy. Prostě mít v kapse jen 260 je fakt pro kapitány málo na risknutí plavby.
Přestože je ten questík dlouhodobý předělání všech rozhovorů by dalo moc práce s malým efektem. Tak byla cena jednoduše navýšena scriptíkem.
Re: Lodní doprava z Alwarielu
Posted: 12:38 01. Apr 2010
by Ikstremist
A proč mi tady dm neřeknou kolik teda mám u sebe mít? Připravili jste mi krásnej zásek ze kterýho se nyvymotám, protože v alwa nemám absolutne šanci nějak vydelat peníze a na to abych se se nechal sejmout v prahvozdu, mám až moc moudrousti.

(no offence, sem rozespalej)
Re: Lodní doprava z Alwarielu
Posted: 13:13 01. Apr 2010
by Tretas
Nestěžuj si DM, ale kapitánovi lodi. DMka to zdražení pouze zprostředkovaly.
Re: Lodní doprava z Alwarielu
Posted: 13:44 01. Apr 2010
by Ikstremist
stezuju si DM, protoze sem se zeptal kapitana a ten mi řek, že lístek stoji 180, nakoupil sem podle toho u obchodniku a pak tam zakys... skončilo to tak že sem musel prodat čast eqipu za 5% ceny abych se od tama dotal, pač chce 540gp. Proto to pišu sem, a nestěžuju si IC. Takže warning pro vás pro všechny --- to co vám řekne za cenu je uplnej nesmysl.