Page 1 of 1

keramika

Posted: 14:44 01. Apr 2010
by černý vlk
jsem na 9. lvlu v keramice a střední formu zvládám triviálně (1 exp). Když přistoupím na tvorbu zahnuté formy, okamžitě to vede ke spálení, jednou co jsem zaznamenal, bylo poskočení o 36 exp nahoru (pak ovšem zase konec). Jak mám postoupit na lvl 10, když na středních už to nejde a na zahnutých to ještě nejde?

Re: keramika

Posted: 14:45 01. Apr 2010
by Nalkanar
zkus velké

Re: keramika

Posted: 15:15 01. Apr 2010
by černý vlk
Nalkanar wrote:zkus velké
mno, jsou až za pokřivenýma ale zkusím ;)

Re: keramika

Posted: 15:26 01. Apr 2010
by nomis_b
jo nejak je tam jinak napsna ta cena. zkusim to dat presne podle ceny tu obtiznost. Vim, ze je tam u jedne formy prave prehozena pravdepodobnost (nebo penize).

Re: keramika

Posted: 19:40 01. Apr 2010
by sandoftime
velké jsou jednodušší na výrobu než zahnuté

keramika lvl 16, vím o čem mluvím