Page 1 of 1
Smrtící útok
Posted: 01:30 03. Apr 2010
by Lenulasek
Podle čeho se určuje zda se hází na paralízu proti smrtícímu útoku?
Re: Smrtící útok
Posted: 01:40 03. Apr 2010
by Sveneld
co jsem vypozoroval, tak by obet nemela o utoku vedet, tzn. hazi se kdyz neni v boji.. vetsinou to alespon takhle plati, co jsem vypozoroval u ty svy
Re: Smrtící útok
Posted: 01:54 03. Apr 2010
by sandoftime
death attack se provádí pouze proti charakteru, který není v boji a spouští ho pouze první sada útoků, pak už je postava v bojovém modu a death attack na ní nepůjde i kdby byla třeba flatfooted
Re: Smrtící útok
Posted: 16:50 04. Apr 2010
by Prometheus
Aby to bolo uplne jasne.... znamena to ze protivnik nesmie vobec bojovat.Ani s kolegom z party alebo inym NPC.