Page 1 of 1
Vysátí úrovně
Posted: 01:03 05. Apr 2010
by Radim
Jak je tady možné odstranit vysátí úrovně?
Zkoušel jsem všechny druhy obnov v chrámu,spánek,meditaci a prostě nic na to nezabírá
Re: Vysátí úrovně
Posted: 02:03 05. Apr 2010
by sandoftime
pokud je to perma efekt tak pouze srmt nebo restart server
Re: Vysátí úrovně
Posted: 09:33 05. Apr 2010
by -RoF-
Jo taky mi včera jeden boss dal vysátí úrovně, nezbavil sem se toho nijak, jen restart modulu

Jo smrt funguje taky

jak píše písek
Re: Vysátí úrovně
Posted: 10:05 05. Apr 2010
by venomeq
Vysati urovne by melo jit odstranit silnejsi obnovou....popripadne zrusit kletbu ale ti msi nejsem jistej
Re: Vysátí úrovně
Posted: 10:37 05. Apr 2010
by -RoF-
venomeq wrote:Vysati urovne by melo jit odstranit silnejsi obnovou....popripadne zrusit kletbu ale ti msi nejsem jistej
Použil sem svitek a zkusil sem i chrám a nic

Re: Vysátí úrovně
Posted: 11:50 05. Apr 2010
by Radim
-RoF- wrote:venomeq wrote:Vysati urovne by melo jit odstranit silnejsi obnovou....popripadne zrusit kletbu ale ti msi nejsem jistej
Použil sem svitek a zkusil sem i chrám a nic

Tak tak ani jedna obnova z chrámu nepomohla až ten restart,ale je to dost naprd když s tím nejde nic dělat
Re: Vysátí úrovně
Posted: 17:43 05. Apr 2010
by Prometheus
Ak nepomaha silnejsia obnova tak je to chyba a mal by sa na to niekto mrknut.
"Odstran kliadbu" na to urcite nepomoze.
Re: Vysátí úrovně
Posted: 17:50 05. Apr 2010
by kucik
Kouknu na to.
Re: Vysátí úrovně
Posted: 18:15 05. Apr 2010
by sandoftime
řešili jsme to s Maku přímo ve hře, není to chyba(podle Maku), protože v popisu má ono kouzlo napsáno "permanentní"
já si ale také myslím že to chyba je, Obnova má právě tenhle efekt odstranit, silnější obnova už tuplem
viz
http://nwn.wikia.com/wiki/Level_drain
za povšimnutí ale stojí tohle
http://nwn.wikia.com/wiki/Greater_restoration
konkrétně řádek v poznámkách:
This script of this spell is modified so that it does not remove the negative effects from a specific HotU priest.
nejsem si uplně jistý co je tím myšleno, dle mě efekt prokletí které v kampani na PC sešle Valshares, takže pokud je ve hře použito namísto obyčejného kouzla tohle kouzlo, pak to vytváří onu chybu
Re: Vysátí úrovně
Posted: 18:29 05. Apr 2010
by maku
Neřešili jsme tohle ale jiné kouzlo, pokud vím (a u toho to tak asi bude, protože je permanentní i na dalších třech serverech a je to napsané i na wikine). U tohohle kouzla nevím.
Re: Vysátí úrovně
Posted: 18:55 05. Apr 2010
by sandoftime
maku wrote:Neřešili jsme tohle ale jiné kouzlo, pokud vím (a u toho to tak asi bude, protože je permanentní i na dalších třech serverech a je to napsané i na wikine). U tohohle kouzla nevím.
permanentí označuje dobu trvání, nikoliv fakt, že nelze odstranit
a ano řešili jsme tohle
level drain je efekt, nikoliv kouzlo
abych ti to trochu osvětlil máš různá kouzla a možnosti ve hře jak dosáhnout nějakého efektu, například kouzlo
http://nwn.wikia.com/wiki/Energy_drain pokud je uspěšné, dosáhne u cíle na který je sesláno
http://nwn.wikia.com/wiki/Level_drain tohohle efektu
duration, neboli trvání, pokud je permanentí, znamená že kozulo nevyprchá časem samo, doba trvání nemá vliv na to, zda kouzlo rozptýlíš nebo ne
mimochodem pokud je v nwn hard coded bug, pak ten bug bude i na dalších třech serverech, což nic nemění na faktu že je to stále bug
Re: Vysátí úrovně
Posted: 19:23 05. Apr 2010
by kucik
To neni hardcoded. Spis jde o rozpoznavani, ktery efekty se maj a ktery se nemaj odstranit napriklad pri tom Greater restoration.