Page 1 of 1
Dispell
Posted: 02:02 06. Apr 2010
by sandoftime
Tak, tohle se mi stalo dneska, chytl jsem od potvory jed na snížení odolnosti a od jiné potvory chorobu. Všechno v pohodě, vyběhl jsem z lokace a metelil do banky uložit nasyslené zlato. Uložím, běžím z banky pryč, projdu asi dvě lokace a najednou koukám, po chorobě ani po jedu ani stopy. Nevím kde přesně jsem o to přišel, jestli v bance, nebo předtím a nebo poté, zato vím že jsem se nijak neléčil ani na mě nikdo nic nekouzlil, prostě najednou byla choroba i jed pryč. Ve výpisu jsem ani neměl žádné záchrané hody nic, prostě to zmizlo jak pára nad hrncem.
Re: Dispell
Posted: 14:25 06. Apr 2010
by Cairon
Když ďábel dopustí tak tieflinga jed i nemoc opustí ...

Re: Dispell
Posted: 19:09 06. Apr 2010
by zachy
na chorobu a na jed se hází na výdrž.
Pokud jsi měl chorobu a hodil sis dobře, uspěješ v záchraně a máš na tak 15 minut pokoj. Pak tě to zkusí znova a pokud hodíš i znova dobře tak tě choroba opustí
Co se týče jedu tak některé jedy maj už základní penalizaci(pavouci), některé až pokud si hodíš na výdrž podruhé špatně (např hákový ďas šedý)
nooo a nebo za tebě nekdo meditoval

Re: Dispell
Posted: 01:09 07. Apr 2010
by sandoftime
řikám, že jsem neházel, neumíš číst?

a co se týče jedu, ten už byl dávno aplikovaný