Page 1 of 2

Rychlost koně

Posted: 19:53 11. Jul 2007
by photter
Rychlost daná koněm jde dispellnout jako řadový kouzlo

Posted: 18:01 13. Jul 2007
by photter
když sednu na kone a mám na sobě haste, jak skončí, zpomalí se i kůň

Re: Rychlost koně

Posted: 18:59 13. Jul 2007
by Sylmael
photter wrote:Rychlost daná koněm jde dispellnout jako řadový kouzlo
Kon je vplyvom ucinku dispelu tak otraseny ze mu trva kym sa z toho spameta. A dozaduje sa odpocinku. Majitel musi z kona zosadnut aby kon nabral znovu sil do noh.
photter wrote:když sednu na kone a mám na sobě haste, jak skončí, zpomalí se i kůň
Pri takej velkej rychlosti akou frci kon pod vplyvom haste, co by sa mozno vyrovnal aj japonskemu rychlovlaku... sa necudujem ze po skonceni ucinku kuzla haste je kon natolko vycerpany ze odmieta niest majitela na svojom chrbte a dozaduje sa odpocinku. Majitel musi z kona zosadnut aby kon znova nabral sil do noh.

Re: Rychlost koně

Posted: 19:04 13. Jul 2007
by Fidorka
Greenpeac už mají dost týraní koní pod panem Phottrem a na zítřejší večer svolávají demostraci a připoutání se k plotu před jeho domem ! :twisted:

Posted: 19:12 13. Jul 2007
by Sylmael
Sa tu v poslednom case rozmaha KONOTIDA. Velmi nakazliva choroba, ktora postihuje hracov v kazdom veku. Hrac je pomaly neschopny zosadnut z kona a vsade kam ide tam ide s konom. O kona sa boji pretoze mu ho spawn v lokacii zabije ak ho tam necha. Preto ani do dungu pomaly nevlezie. Konotida je az natolko pokrocila casom ze hrac dokonca pije vodu z rieky ked sedi na "koni" ci zbiera bavlnu sediac na "koni". Boli tiez zaznamenane pripady kedy hrac zalozil ohen cez ocilku a trud, pricom stale sedel na konskom chrbte a potom si spokojne opekal krabie maso pravdze z vysky na konskom chrbte.

Posted: 19:20 13. Jul 2007
by Kiri
Taky se mvidel takhle nekoho stahovat, celkem narez :D (neni to odsouzeni, ani znchuceni ze hry, jen upozorneni) -> pokud se to bude opakovat nijak mi to neohrozi pohled na hru.

Posted: 19:21 13. Jul 2007
by jaara
Mno, ale já bych si taky moc nedokázal představit, že bych měl pro každou kůži slézt z koně :wink:, zvláště, když to trvá tak dlouho.. na druhou stranu, když už mám koně, tak se budu snižovat ke sběru kůží?

Posted: 19:21 13. Jul 2007
by Sylmael
Kiri wrote:Taky se mvidel takhle nekoho stahovat, celkem narez :D (neni to odsouzeni, ani znchuceni ze hry, jen upozorneni) -> pokud se to bude opakovat nijak mi to neohrozi pohled na hru.
Kiri tym proste chcel naznacit asi toto : VEZENI! *mrkne na kiriho*

Posted: 19:22 13. Jul 2007
by jaara
Sylmael wrote:
Kiri wrote:Taky se mvidel takhle nekoho stahovat, celkem narez :D (neni to odsouzeni, ani znchuceni ze hry, jen upozorneni) -> pokud se to bude opakovat nijak mi to neohrozi pohled na hru.
Kiri tym proste chcel naznacit asi toto : VEZENI! *mrkne na kiriho*
a nechtěl tím naznačit nějakýho jezevce? *mrkne na kiriho* :lol:

Posted: 19:25 13. Jul 2007
by Daanri
Heh co tam po stahovani a opekani...mna dostala postava co spala na koni, to vam bola pecka. Pripadne ma velmi dobre pobavila postava klerika co ozivovala z kona padleho v Ivory, to som sa tiez velmi dobre pobavil. Celkovo v poslednej dobe je vcelku sranda vidiet co dokazu hraci vymysliet za zaujimave veci, a to som v hre len obcas. :lol: :lol: :lol:

Posted: 19:27 13. Jul 2007
by Sylmael
Ved vravim, konotida uz riadne zamorila Thaliu.

Posted: 19:28 13. Jul 2007
by Daanri
Hmm zeby sa z nej stala smrtelna choroba? :twisted: A kone zacali skapinat na zle zaobchadzanie od majitelov? :twisted: :twisted: :twisted:

Posted: 19:44 13. Jul 2007
by photter
haste a rychlost koně se nekumuluje, takže na koni s haste je stejná rychlost jako na koni normálně

Posted: 19:44 13. Jul 2007
by Sylmael
Kludne smrt za konotidu. A este aj za sumonitidu. Aj ta sa rozmohla vo velkom v poslednom case. Uz viem o 3 typkoch ktory to zneuzivali.

Posted: 19:49 13. Jul 2007
by Kiri
jaara wrote:
Sylmael wrote:
Kiri wrote:Taky se mvidel takhle nekoho stahovat, celkem narez :D (neni to odsouzeni, ani znchuceni ze hry, jen upozorneni) -> pokud se to bude opakovat nijak mi to neohrozi pohled na hru.
Kiri tym proste chcel naznacit asi toto : VEZENI! *mrkne na kiriho*
a nechtěl tím naznačit nějakýho jezevce? *mrkne na kiriho* :lol:
nes**** mi :evil: