formy
Posted: 20:18 06. Apr 2010
v keramice mělo dojít k záměně obtížnosti forem (zahnutá x velká), ale zaměněné to není, pořád je těžší zahnutá
Viz:černý vlk wrote:v keramice mělo dojít k záměně obtížnosti forem (zahnutá x velká), ale zaměněné to není, pořád je těžší zahnutá
pardoon-darkvision- wrote:Viz:černý vlk wrote:v keramice mělo dojít k záměně obtížnosti forem (zahnutá x velká), ale zaměněné to není, pořád je těžší zahnutá
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 144#p66144
viz poslední řádek jeho příspěvku