Page 1 of 1

formy

Posted: 20:18 06. Apr 2010
by černý vlk
v keramice mělo dojít k záměně obtížnosti forem (zahnutá x velká), ale zaměněné to není, pořád je těžší zahnutá

Re: formy

Posted: 20:53 06. Apr 2010
by -darkvision-
černý vlk wrote:v keramice mělo dojít k záměně obtížnosti forem (zahnutá x velká), ale zaměněné to není, pořád je těžší zahnutá
Viz:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 144#p66144

viz poslední řádek jeho příspěvku :wink:

Re: formy

Posted: 20:54 06. Apr 2010
by černý vlk
-darkvision- wrote:
černý vlk wrote:v keramice mělo dojít k záměně obtížnosti forem (zahnutá x velká), ale zaměněné to není, pořád je těžší zahnutá
Viz:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 144#p66144

viz poslední řádek jeho příspěvku :wink:
pardoon :roll:

Re: formy

Posted: 21:28 06. Apr 2010
by nomis_b
ja nevim, kdy to tam Kucik nahraje a preposilat mu co sem kdy a jak udelal.. a tak.. ej to takhle jednodusi rikat predem, a psat na forum je otrava...

A taky by si pak vsichni mysleli, ze ty opravy delal Kucik... a nemel bych tolik prispevku na foru... a Kucik uz jich ma stejne moc, kdyz uz je Dabel .... taky bych chtle byt jako on !