Page 1 of 2

krátký meč

Posted: 16:46 13. Apr 2010
by sandoftime
zelezo-mitril s dubovou násadou

mám dva stejné, měli stejné vlastnosti, pak najednou jednomu naskočil postih na AC za štít

myslel jsem že je to durabilitou ale ani po opravě u kováře to nezmizelo

Re: krátký meč

Posted: 16:53 13. Apr 2010
by kucik
Postih na AC za štít na krátkym meči? Asi nerozumim. Můžeš hodit screen?

Re: krátký meč

Posted: 17:06 13. Apr 2010
by sandoftime
kucik wrote:Postih na AC za štít na krátkym meči? Asi nerozumim. Můžeš hodit screen?
ne, rozmlátil jsem ho při očarovávání, každopádně měl na sobě postih na obrané číslo (modifikátor štít)

nescreenoval jsem to myslím, no snad příště :)

edit: i když možná to byl deflect já si fakt nejsem jistej ted už, každopádně ta zbran měla -1 AC a ten postih nezmizel po opravě u kováře

Re: krátký meč

Posted: 17:31 13. Apr 2010
by Sveneld
to mam na kukri taky... je to tim ze mec se "otriskal" bojem a i po oprave zustal postih do AC za stit

Re: krátký meč

Posted: 17:43 13. Apr 2010
by sandoftime
ha! udělej screen prosím, když já na to nemyslel

Re: krátký meč

Posted: 17:48 13. Apr 2010
by Sveneld
kukri - poskozene - neopravitelne

Re: krátký meč

Posted: 18:36 13. Apr 2010
by sandoftime
to je přesně ono, takže jsem měl zase pravdu (jako vždy)

ps: příště mě už nemať kucik, máš na daze vysoké TO

Re: krátký meč

Posted: 09:35 14. Apr 2010
by kucik
Hmm, že by to opravování nějak bugovalo?

Re: krátký meč

Posted: 17:00 14. Apr 2010
by sandoftime
zdá se, prostě opravíš zbran ale postih zůstane

Re: krátký meč

Posted: 00:31 15. Apr 2010
by zachy
No holt musíš opravovat častěji než se projeví ten defekt :D

Re: krátký meč

Posted: 00:32 15. Apr 2010
by Luelle
zachy wrote:No holt musíš opravovat častěji než se projeví ten defekt :D
dokud ten postih není, tak myslím nic neopraví a řekne ti, že nevidí nic na opravu

Re: krátký meč

Posted: 06:20 15. Apr 2010
by -RoF-
Luelle wrote:
zachy wrote:No holt musíš opravovat častěji než se projeví ten defekt :D
dokud ten postih není, tak myslím nic neopraví a řekne ti, že nevidí nic na opravu
Ale jo, zbran, štít, zbroj, jde opravit ikdyž tam není postih. Já tak pravidelně s Arii opravuju výzbroj tak 1x za 1-2 týdny a vždy za to dám tak 15-30k :wink:
Je to tak lepší, než když v boji zjistím, že mám slabou obranu díky poškozenému štítu.

Re: krátký meč

Posted: 06:50 15. Apr 2010
by sandoftime
to každopádně furt neřeší fakt, že je to zabugované

Re: krátký meč

Posted: 11:48 26. Apr 2010
by sandoftime
tak co už je tohle nějak vyřešené?

Re: krátký meč

Posted: 13:34 26. Apr 2010
by kucik
Eště jsem se k tomu nedohrabal.