Page 1 of 2
krátký meč
Posted: 16:46 13. Apr 2010
by sandoftime
zelezo-mitril s dubovou násadou
mám dva stejné, měli stejné vlastnosti, pak najednou jednomu naskočil postih na AC za štít
myslel jsem že je to durabilitou ale ani po opravě u kováře to nezmizelo
Re: krátký meč
Posted: 16:53 13. Apr 2010
by kucik
Postih na AC za štít na krátkym meči? Asi nerozumim. Můžeš hodit screen?
Re: krátký meč
Posted: 17:06 13. Apr 2010
by sandoftime
kucik wrote:Postih na AC za štít na krátkym meči? Asi nerozumim. Můžeš hodit screen?
ne, rozmlátil jsem ho při očarovávání, každopádně měl na sobě postih na obrané číslo (modifikátor štít)
nescreenoval jsem to myslím, no snad příště
edit: i když možná to byl deflect já si fakt nejsem jistej ted už, každopádně ta zbran měla -1 AC a ten postih nezmizel po opravě u kováře
Re: krátký meč
Posted: 17:31 13. Apr 2010
by Sveneld
to mam na kukri taky... je to tim ze mec se "otriskal" bojem a i po oprave zustal postih do AC za stit
Re: krátký meč
Posted: 17:43 13. Apr 2010
by sandoftime
ha! udělej screen prosím, když já na to nemyslel
Re: krátký meč
Posted: 17:48 13. Apr 2010
by Sveneld
kukri - poskozene - neopravitelne
Re: krátký meč
Posted: 18:36 13. Apr 2010
by sandoftime
to je přesně ono, takže jsem měl zase pravdu (jako vždy)
ps: příště mě už nemať kucik, máš na daze vysoké TO
Re: krátký meč
Posted: 09:35 14. Apr 2010
by kucik
Hmm, že by to opravování nějak bugovalo?
Re: krátký meč
Posted: 17:00 14. Apr 2010
by sandoftime
zdá se, prostě opravíš zbran ale postih zůstane
Re: krátký meč
Posted: 00:31 15. Apr 2010
by zachy
No holt musíš opravovat častěji než se projeví ten defekt

Re: krátký meč
Posted: 00:32 15. Apr 2010
by Luelle
zachy wrote:No holt musíš opravovat častěji než se projeví ten defekt

dokud ten postih není, tak myslím nic neopraví a řekne ti, že nevidí nic na opravu
Re: krátký meč
Posted: 06:20 15. Apr 2010
by -RoF-
Luelle wrote:zachy wrote:No holt musíš opravovat častěji než se projeví ten defekt

dokud ten postih není, tak myslím nic neopraví a řekne ti, že nevidí nic na opravu
Ale jo, zbran, štít, zbroj, jde opravit ikdyž tam není postih. Já tak pravidelně s Arii opravuju výzbroj tak 1x za 1-2 týdny a vždy za to dám tak 15-30k
Je to tak lepší, než když v boji zjistím, že mám slabou obranu díky poškozenému štítu.
Re: krátký meč
Posted: 06:50 15. Apr 2010
by sandoftime
to každopádně furt neřeší fakt, že je to zabugované
Re: krátký meč
Posted: 11:48 26. Apr 2010
by sandoftime
tak co už je tohle nějak vyřešené?
Re: krátký meč
Posted: 13:34 26. Apr 2010
by kucik
Eště jsem se k tomu nedohrabal.