Page 1 of 2
Balíky v Podtemnu
Posted: 21:58 18. Apr 2010
by Torquatus
Balík "stráži v hagolských hutích" nikdo v huti nechce převzít.
Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 22:55 18. Apr 2010
by Xullfryn
Myslim že to má být pro mistra slévárenství nebo nějak tak, ten bere balíky
Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 23:13 18. Apr 2010
by Xullfryn
Xullfryn wrote:Myslim že to má být pro mistra slévárenství nebo nějak tak, ten bere balíky
Je to Regdurr, Vedoucí slévač

Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 18:17 19. Apr 2010
by Torquatus
1) ne, vedoucí slévač to není. samozřejmě jsem ho zkoušel také.
2) v dialogu i na balíku je "stráži v hagolské huti", nikoli "vedoucímu slévači"
Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 19:26 19. Apr 2010
by kucik
Tech strazi je tam asi pet. Je to jedna z nich.
Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 21:39 25. Apr 2010
by Torquatus
No ja našel v celých hutích jenom dvě stráže. Leda by hutě byly něco jinýho než ta červená lokace s hlavním slévačem...
Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 21:51 25. Apr 2010
by kucik
Ja tam videl tri, jestli se nepletu. lokace je takova ta sluj s nejakym tim lesenim nebo cim uprostred. (Uz si to vazne nepamatuju)
Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 23:08 26. Apr 2010
by Sobik
Doporučil bych potrestat tohohle hajzla kolaborantskýho.

Edit: I tu jeho povedenou zaměstnankyni.

Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 06:48 27. Apr 2010
by maku
A já pořád..proč mi tak často lezou ti zdegenerovaní povrchnanští červi dolů

Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 08:07 27. Apr 2010
by nomis_b
no to je zajimavy. asi maj nastavenej stejnej dialog
to ej taky des, vypisovat furt vsechny ty dialogy.
PS: jinac ten balik i kdyby ste dole k tomu NPC prisli by nefungoval, rptooez barvirka nema natavene dobre promenne... (to jen tak pro pokusitele)
Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 13:03 28. Apr 2010
by Lambijec
kucik wrote:Tech strazi je tam asi pet. Je to jedna z nich.
V hutích ten balík určitě nedoručíš... taky jsem tam sním běhal hodinu

ale ona chmurná stráž které se má balík doručit existuje jen ne v hutích ale je někde jinde

Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 15:08 29. Apr 2010
by nomis_b
tak napis kde, a ja to zmenim ve skriptu, at se nenachytavaji i ostatni (jestli je to tajne

, tak posli PM)
Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 18:54 29. Apr 2010
by Lambijec
nomis_b wrote:tak napis kde, a ja to zmenim ve skriptu, at se nenachytavaji i ostatni (jestli je to tajne

, tak posli PM)
No nejsou to Hagolské hutě ale Hagolská baňa, tam se mi ten záhádný balík podařilo doručit

Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 09:07 30. Apr 2010
by nomis_b
Ok pozmenim to ve skriptu (rozhovoru)
Re: Balíky v Podtemnu
Posted: 07:00 29. May 2010
by Theogil I
Mám tu další k opravě, můžeš si to Nomísku připsat.
1) Huť - Baňa zatím neopraveno, doručitelné místo do huti do baně. (jen zopakování již hlášeného)
2) Neotevře se ani dialogové okno , balík nelze doručit.