Page 1 of 5

Zmizel mi kůň

Posted: 21:03 19. Apr 2010
by rotona
Zmizel mi kůň , ztratil se mi někde mezi náměstím a severní bránou v Karathe , myslím že za mnou ani nepřeběhl prez přechod. Jmenuje se Imortal a celý černý, děkuji za pomoc.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 08:19 20. Apr 2010
by tao kan
Jestli ti nezmizel na lod. Nedávno jsem ho ustájil u severni brany v Karate. Doplul jsem do Alwajru, poté jsem nastoupil na lod do Kel a hazaru a koukam co to je za kone na lodi, ejhle nejak se tam dostal ten můj :)...

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 10:25 20. Apr 2010
by rotona
Už ho mám objevil se na mistě ztráty po restartu. :wink:

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 10:30 20. Apr 2010
by Luelle
mno když jdeš s koněm přes přechod a nejedeš na něm, on se objevuje na jiném přechodu

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 13:00 20. Apr 2010
by Pajule
jojo...kdysi dááávno když byl kůn v partě,tak bylo vidět kam to skočil,ale je pravda,že přes přechody na tom koni jeďte...páč jinak skáčou většinou

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 15:26 22. Apr 2010
by rotona
Proč mne Thea na koni na rovině viditelně předjede (já vím ten její kůň má hlad :D ale přece jenom by mne to zajímalo) ???????????????????? že by zakázaný doping? :) :?: :idea:

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 16:45 22. Apr 2010
by de Aers
rotona wrote:Proč mne Thea na koni na rovině viditelně předjede (já vím ten její kůň má hlad :D ale přece jenom by mne to zajímalo) ???????????????????? že by zakázaný doping? :) :?: :idea:
Je to o zatížení postavičky.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 18:10 25. Apr 2010
by Luelle
tak proto je Auril dycky rychlejší než Aria :mrgreen:

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 18:21 25. Apr 2010
by kucik
To mi fakt prijde jako blbost. Je jedna rychlost hracske postavy. Kun da 20% bonus a hotovo.
Pak se stanou leda takovy veci, ze nekdo zamedituje na koni, nebo ze projde skrz podsveti a nastavi se mu NPC rychlost (pomalejsi).

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 20:00 25. Apr 2010
by -RoF-
kucik wrote:To mi fakt prijde jako blbost. Je jedna rychlost hracske postavy. Kun da 20% bonus a hotovo.
Pak se stanou leda takovy veci, ze nekdo zamedituje na koni, nebo ze projde skrz podsveti a nastavi se mu NPC rychlost (pomalejsi).
Jako blbost to přijde i mě, ale funguje to tak, jak tu píšou kuciku.
Opravdu sou někteří pomalejší a nemusí meditovat na koni.

Taky si mylsím že to ovlivnuje kolik toho postava nese a nebo možná tena skill "jízda na koni".

Auril třeba Arii na rovině předjela o víc jak 3 konské délky

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 20:08 25. Apr 2010
by Luelle
Auril nemá v jízdě ani bod

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 20:23 25. Apr 2010
by efu_redo
Je to sice OT, ale chci se zeptat. Dělá dovednost jízda na koni vůbec něco? Možná by bylo fajn nějak zvýhodnit jezdce, kteří tuto dovednost mají.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 20:45 25. Apr 2010
by kucik
Nedela. Zatim. Je to napsany na webu.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 20:47 25. Apr 2010
by -RoF-
Auril jistě má body v jízdě na koni, páč ten skill je přes obratnost ;) a ta se tam počítá.

No kdoví co tu rychlost ovlivnuje.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 20:54 25. Apr 2010
by maku
Tak Auril..myslím, že je čas to přiznat... Příště nepoužívat ty ostruhy :wink: