Page 1 of 1

Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Posted: 22:02 19. Apr 2010
by LordCorleth
Dnes mi zmizely z trezoru dvě tětivy na prastaré luky, které jsem tam uložil s jinými věcmi (jiné tam zůstaly, tedy aspoň ty co si uvědomuji). Trezor se normálně otevřel i zavřel, nic zvláštního se nedělo. Ze hry jsem neodcházel a asi do 20 minut jsem se do dílen vrátil.

Před pár týdny mi z něj zmizely peníze, to jsem dostal od DM doporučení, abych je tam nedával. Ale materiál do craftu by z něj snad mizet neměl ..?
Mám šanci to získat zpět?

Díky,

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Posted: 22:09 19. Apr 2010
by kucik
To by se vazne dit nemelo. Kolik penez jsi tam predtim daval?

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Posted: 22:11 19. Apr 2010
by LordCorleth
Ty peníze předtím 84 tis. .. s tím jsem se nějak už smířil. Ale tětivy, to je 320 tis.

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Posted: 22:25 19. Apr 2010
by kucik
Aha. On trezor vypisuje, ze tam nemas davat penize. Ty tetivy jsou divny. Pokud se neco ulozi tisickrat dobre a jednou ne?

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Posted: 22:32 19. Apr 2010
by LordCorleth
Peníze tam od té doby nedávám.

A tětivy - nevím - jestli pro to je IC vysvětlení, že to z něj mohl někdo vzít nebo mi z inventáře při tom, tak ok. Jinak netuším.

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Posted: 22:33 19. Apr 2010
by kucik
Netusim.

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Posted: 09:29 20. Apr 2010
by Esuliams
Mě se to samé stalo kdysi s 2kovářskýma přísadama na stínovou ocel. Po čtvrtém načtení trezoru se objevily tam kam jsem je dávala. (asi i po restartu to bylo)
Taky vím, že občas zmizí na chvíli některé hotové craftové výrobky.
Tak to vyzkoušej, třeba tam budou

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Posted: 10:16 20. Apr 2010
by Práček
jo to se mi taky stává, třeba s formičkama nebo jílem a dalšíma malejma vecma. kouknu do trezoru zobrazi se uhli a pod ale ty formičky ne. Stačí mi ale chvilku počkat a zobrazí se.

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Posted: 10:32 20. Apr 2010
by kucik
Bejval tam problém, kdy to nemuselo vzít předměty, které se vložili těsně před zavřením, ale to už je vyřešené.

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Posted: 17:17 20. Apr 2010
by LordCorleth
Tak opravdu .. dneska po restartu tam najednou v trezoru byly zpátky. Více otevření před restartem nepomohlo, to jsem zkoušel (asi 3x) a nic. Záhada

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Posted: 20:00 20. Apr 2010
by kucik
Pomohlo by, kdyby mezi tim otevrel trezor nekdo jinej. Ten trezor se nenacita pri kazdym otevreni, protoze by to nebylo efektivni, nacita se jen poprvy a pak kdyz k nemu prijde nekdo jinej.

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Posted: 20:09 20. Apr 2010
by Luelle
mě se to stalo i u trezoru v bytě

věc tam při otevření nebyla a když jí otevřela jiná postava najednou tam byla