Tiefling
Posted: 14:11 21. Apr 2010
Ahoj, mám pár otázek k rase nazývané Tiefling.
Na stránkách Thalie je psané, že tuto rasu mohou hrát jen zkušení hráči a nepřísluší do rukou hráčům, kteří prasí, nebo nemají příliš vztah k RP. Všiml jsem si, že jsou zde dva tací, kteří neustále běhají a lootují. ( tiefling je relativně složitá postava a neměl by ji hrát každý, ostatně jako paladin a tormův hrdina )Jen mě zajímá, zda je to v pořádku a nebo to byla chyba, dát tuto rasu těmto hráčům.
Druhý dotaz je k zákonům. Nikde jsem na phoru nenašel žádný pořádný zákoník. Je sepsaný jen hrubý zákoník, co posílal kucík na phorum. Viz zde http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... %C3%A1kony ... chci se zeptat, zda došlo k nějaké reorganizaci a zda jsou vydané zákony v jednotlivých městech, královstvích, územích a jim příslušných državách a také mě zajímá, zda je rasa půldémonů brána jako právoplatný obyvatel nějaké země a nebo zda se na tuto rasu zákony nevztahují.
Dík za jakékoliv reakce, které mi osvětlí mé dotazy.
Na stránkách Thalie je psané, že tuto rasu mohou hrát jen zkušení hráči a nepřísluší do rukou hráčům, kteří prasí, nebo nemají příliš vztah k RP. Všiml jsem si, že jsou zde dva tací, kteří neustále běhají a lootují. ( tiefling je relativně složitá postava a neměl by ji hrát každý, ostatně jako paladin a tormův hrdina )Jen mě zajímá, zda je to v pořádku a nebo to byla chyba, dát tuto rasu těmto hráčům.
Druhý dotaz je k zákonům. Nikde jsem na phoru nenašel žádný pořádný zákoník. Je sepsaný jen hrubý zákoník, co posílal kucík na phorum. Viz zde http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... %C3%A1kony ... chci se zeptat, zda došlo k nějaké reorganizaci a zda jsou vydané zákony v jednotlivých městech, královstvích, územích a jim příslušných državách a také mě zajímá, zda je rasa půldémonů brána jako právoplatný obyvatel nějaké země a nebo zda se na tuto rasu zákony nevztahují.
Dík za jakékoliv reakce, které mi osvětlí mé dotazy.