Page 1 of 2
Craft podle vlastností
Posted: 17:54 21. Apr 2010
by Sobik
Napadlo mě: Nebylo by vhodné definovat minimální hodnotu vlastnosti bez boostu (nejlepší by bylo asi 14), aby bylo možné provozovat ten, či onen craft (Kovařina, platneřina - síla, očarovávání - inteligence, atd...)?
Re: Craft podle vlastností
Posted: 03:58 22. Apr 2010
by rotona
To je zajimavý nápad ale asi ti neprojde - totiž co s postavama co už úplně všechno umí??

Re: Craft podle vlastností
Posted: 09:19 22. Apr 2010
by monstera
rotona wrote:To je zajimavý nápad ale asi ti neprojde - totiž co s postavama co už úplně všechno umí??

Sandře se již o Thalii trochu stýská, ale dokud tu bude v kraftu takový chaos, asi se neobjeví.....
Re: Craft podle vlastností
Posted: 13:00 22. Apr 2010
by Tretas
Re: Craft podle vlastností
Posted: 13:56 22. Apr 2010
by Bulvic
To je blbost ne? Podle toho, kolik máš přirozenou vlastnost se ti přiděluje počet craft xp. Čím vyšší, tím více.. To mi přijde logické, v reálu taky někomu jde řemeslo hned, odvádí brzo dobrou práci a někdo je netáhlo a musí se učit dlouho.
Re: Craft podle vlastností
Posted: 14:28 22. Apr 2010
by Istvan
Bulvic wrote:To je blbost ne? Podle toho, kolik máš přirozenou vlastnost se ti přiděluje počet craft xp. Čím vyšší, tím více.. To mi přijde logické, v reálu taky někomu jde řemeslo hned, odvádí brzo dobrou práci a někdo je netáhlo a musí se učit dlouho.
Souhlas, konecne neco srozumitelneho a vystizneho.
V posledni dobe neverim co vse se zde napise...
Re: Craft podle vlastností
Posted: 15:11 22. Apr 2010
by Sobik
Istvan wrote:V posledni dobe neverim co vse se zde napise...
Já zase nevěřím tomu, co vidim ve hře...

Re: Craft podle vlastností
Posted: 15:17 22. Apr 2010
by -RoF-
Aha pointa je jasná, tu někomu vadí, že hobitka dělá kovařinu a dělá ji líp jak trpoš.....noo joo. Si mohl písnout rovnou
Dle mě systém co je ted, je v pořádku.
Re: Craft podle vlastností
Posted: 15:19 22. Apr 2010
by Lenulasek
Proč zakazovat. Může to zkusit a uvidí zda mu to půjde.
Re: Craft podle vlastností
Posted: 17:15 22. Apr 2010
by rotona
No popravdě - tady se kde kdo ohání RP ( postava by se neměla modlit na trávě u dílen , v hospodě a ja nevím kde všude) ale to jak vypadá RP když postava s obrovskou silou např trpaslík , vyšívá kytičky do blůzičky a nebo intelektuální mág kope tvrdou horninu? Tím se RP mravokárci a hlasatelé jediného čistého RP vůbec nezatěžují. Ale co *mávne rukou * raději to sem nebudu ani psát ať se na mne někdo ještě nenaštve , a vůbec , nic jste nečetli a hotovo.
Re: Craft podle vlastností
Posted: 17:28 22. Apr 2010
by -RoF-
rotona wrote:No popravdě - tady se kde kdo ohání RP ( postava by se neměla modlit na trávě u dílen , v hospodě a ja nevím kde všude) ale to jak vypadá RP když postava s obrovskou silou např trpaslík , vyšívá kytičky do blůzičky a nebo intelektuální mág kope tvrdou horninu? Tím se RP mravokárci a hlasatelé jediného čistého RP vůbec nezatěžují. Ale co *mávne rukou * raději to sem nebudu ani psát ať se na mne někdo ještě nenaštve , a vůbec , nic jste nečetli a hotovo.
Cheche *tleská* pěkně jim to vracíš. *dělá že to nečetl*
Re: Craft podle vlastností
Posted: 23:12 22. Apr 2010
by zachy
No nápad je to podle mě skvělej, ale jelikož je na thalii málo hráčů, tak by to zruinovalo craft, protože některá řemesla na sebe navazují. Už vidím jak budu shánět někoho aby mi vyleštil kameny mezi Maximálně 40 hráči, kde bude jen jeden, dva hraci co nebudou mit charisma pod 10
Trošku to dopilovat a bylo by to opravdu dobrý... jen by se tím možná nacpalo ještě víc lidí do dílen

Re: Craft podle vlastností
Posted: 12:53 23. Apr 2010
by nomis_b
ne ne. to urcite nebude. Koncept Thalijskyho craftu jako jednu z prvnich myslenek a zakladnich piliru mel, ze pokdu budes sikovnej, a budes chtit do toho sveho PC frut cumet dlouho, tak bude MOZNE se naucit vsechny crafty. To jak to bude tezke a obtizne je jina vec.
Btw jak to ted vypada? umi nekdo po cca 2 letech crftu vsechno? Ani Kora, Ani Sandar vse neumi. a i kdyb yumeli, tak to ekonomiku nijak neruinuje, takze nevidim duvod v tom menit, abychom si odpourali tu MOZNOST ze kazda postava se muze naucit kterykoliv craft.
nebo znate nekoho , kdo opravdu umi vsechny remesla na 20. uroven ? Pochlubte se

jeslti bude dotycna postava chtit, urcite se najde hodne Dm a na pozadani si muze nechat par remesel promazat, at muze craftit zase od startu, aby mela co delat o dlouhych vecerech...

a nemusel asi zakladat novou postavicku, kdyz uz vse umi..
Re: Craft podle vlastností
Posted: 15:46 23. Apr 2010
by sandoftime
to už raději zaved možnost nějakých opravdu luxusních zakázek pro ty co mají v koncovém kraftu lvl 20, jakmile toho levelu dosáhne, bude mít možnost třeba jednou za rest ukraftit nějaký konkrétní top předmět pro npc a slušně na tom vydělat, to by bylo zajímavé
Re: Craft podle vlastností
Posted: 13:49 26. Apr 2010
by nomis_b
sandoftime wrote:to už raději zaved možnost nějakých opravdu luxusních zakázek pro ty co mají v koncovém kraftu lvl 20, jakmile toho levelu dosáhne, bude mít možnost třeba jednou za rest ukraftit nějaký konkrétní top předmět pro npc a slušně na tom vydělat, to by bylo zajímavé
jo nejake crafteni na Q sem uz delal, ale pro zakladni vyrobky, protoze to bylo jednoduche. rpo komplexni vyrobky se to stalo tak slozite udelat ten Q, ze uz sem to vzdal a radsi nejdrive dodelam zmeny v Q.
Uvazoval jsem i o nejakem "artefaktovem" crafteni, ale ono je problem, ze kdyz si sezenes vsechno, tak pak by se staly predmety dost beznymi.. jedine s pomoci nejakeho nahodne naleznutelneho "navodu" co sehnat. ale to je slozite skoro jako samostatny craft, takze kdyby nekdy, tak nejdrive tak za rok (pokud se nenahlasi dobrovolnici an pomoc *kouka po okoli* )