Page 1 of 1

Výmaz účtu?

Posted: 23:03 22. Apr 2010
by Caehan
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zdali by bylo možné mi smazat účet.
Rád bych si na novém účtu znovu zařídil svoji hlavní postavu - tentokrát i s životopisem, a proto se na Vás v dobré víře, že to usnadní samotný výmaz postav, obracím s touto prosbou...
Byl jsem tu celkem nový, ale už jsem se celkem rozkoukal a myslím, že odteď zvládnu neotravovat kvůli každé kravině.

Samotná otázka tedy ve zjednodušené formě zní: Je to možné? Kdyby ano, co proto musím udělat. :?:

(a ano, je mi jasné, že se postavy již nemažou, ale nevím proč vlastně, tak doufám, že je tohle přijatelná alternativa)

...nebo ještě jinak, je nějaký zásadní problém s tím, že si prostě udělám nový účet a ten starý nebudu používat?

Re: Výmaz účtu?

Posted: 19:15 23. Apr 2010
by DenGrasse
Klidně si zařiď svou hlavní postavu na svém současném účtu.