Page 1 of 3

DM

Posted: 05:10 01. May 2010
by Radim
Tak co kdo je Váš nej DM?

Pochlubte se a pochvalte je zaslouží si to!!!!

Re: DM

Posted: 05:47 01. May 2010
by Radim
Tak já teda začnu

U mě vede Krata!!!!

Re: DM

Posted: 07:54 01. May 2010
by Pajule
to nejde , dyť je jich hodně :D já bych dala všechny,ale z těch aktivních to teda bude Cairon :)

Re: DM

Posted: 09:42 01. May 2010
by Krata
kdo zvolí mě dostane expi :mrgreen:

Re: DM

Posted: 09:46 01. May 2010
by Esuliams
Dle mého se teď aktivní DM dobře doplňují.
Cairon vymýšlí skvělý akce, příběhy co hýbou světem...
maku, když se do nás opře, tak se bojím. Ty jeho nástupy mě jednou přivodí infarkt :D
Luell je zas jak bernardýn se soudkem v horách, vždycky pomůže.

Každý má něco :wink:

Re: DM

Posted: 10:02 01. May 2010
by Luelle
bernardýn :mrgreen:
Luelle ted prostě šprtá tak nemáš čas vymejšlet akce - i když stavba bude!

a když někdo volá o pomoc to lognutí mě zabije ;) i když ta probuzení z 12. století do reality bývají někdy tvrdá :D

Re: DM

Posted: 10:08 01. May 2010
by de Aers
Které DM dá víc expů za hlas ? :D

Re: DM

Posted: 10:20 01. May 2010
by Luelle
de Aers wrote:Které DM dá víc expů za hlas ? :D
jááááááááááááááááá a ještě bonus navíc :D tajnej :D

Re: DM

Posted: 10:35 01. May 2010
by Sobik
Top 3: Cairon, Luelle, Kráťa. :)
No a samozřejmě nad těmi všemi vládne bohyně Pája. :D

Re: DM

Posted: 10:43 01. May 2010
by KaTo
Já tu zatím potkal jen dvě...Cairona a Luelle.
Ovšem Cairon není blondýna...takže můj hlas je jasný :lol: :lol: :lol: :lol: .

Re: DM

Posted: 10:44 01. May 2010
by Krata
takže Cairon? Chápu to dobře?

Re: DM

Posted: 10:51 01. May 2010
by Tretas
Ne! Ne! Ne!!

Kráťa je jedinej! Jednoznečně kratovi, za neustále čekání až se vrátí z hospody a udělá nám Q. :lol: Ale když už jsme se tedy sešli, tak jsem se vždy krásně bavil. Možná to bude i tím že ve všech quildách kde jsem byl, nám dělal patrona MR Krata! :)

Re: DM

Posted: 10:52 01. May 2010
by Luelle
Takže Cairon, chápu to dobře? :!: :?: :x :evil:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: DM

Posted: 11:12 01. May 2010
by KaTo
Krata wrote:takže Cairon? Chápu to dobře?
*vážně pokýve* My nesmíme ani naznačovat... :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Re: DM

Posted: 11:26 01. May 2010
by de Aers
Luelle wrote:
de Aers wrote:Které DM dá víc expů za hlas ? :D
jááááááááááááááááá a ještě bonus navíc :D tajnej :D
Takže můj hlas má Luelle :D