Page 1 of 9

Výměna Itemů

Posted: 16:05 02. May 2010
by rotona
Četla jsem to oznamení o "Výměně přesílených itemů" a moc to asi nechápu , ale i tak vyděla jsem ve hře na starých hráčích hoodně silné itemy ale pokud to chápu dobře chcete mi sebrat i moje boty +5 - TAK to teda ne , já si je zasloužím , snažila jsem se jak blbá .... (tady byl dlouhý text který jsem taději smazala) .
DM se mnou bude chodit do prahvozdu? Protože mne tam pak všechno sežere .

Neumím si ani predstavit jak bude probihat vyměna, ted sem vyrobila luk za 130 000 a to mi ho hned seberete ? a date mi za nej co?
Peníze ?
A bude co za ty peníze koupit? Nebo peníze ztratí cenu ?
Proběhne Devalvace? No Revalvace určitě ne !!
To zase budou v obchodech jen nahodné Itemy? Jako štíty a meče?
To bude pred obchody zastup nahatych postaviček vyčkávajících zda-li něco dostanou?
Jsem proti DEVALVACI to už raději malý WIPE - neboli častečný kdy zustanou postavam expy ale itemy a peníze zmizí, alespon by to bylo pořadne a poctivé.

- PS : Předpokladám že se na mne ted DM naštvou a proto Vás ujištuji že Vás mám skutečně všechny velmi ráda.

Re: Výměna Itemů

Posted: 16:31 02. May 2010
by Sobik
Taky mám v tomhle ohledu dotaz: Je nutné měnit equip u postavy, za kterou už pravděpodobně nebudu hrát (případně jenom na dokončení questu)?

Re: Výměna Itemů

Posted: 16:32 02. May 2010
by efu_redo
Částečný wipe by nebyl spravedlivý ani trochu. Vidělají na tom akorát nové postavy, třeba já. :mrgreen:

Re: Výměna Itemů

Posted: 16:32 02. May 2010
by -RoF-
Neboj se Rotonko škodná nebudeš, koupíš si dost dobré věci.
Sice ne tak dokonalé, ale co sem viděl ty obchody, tak to jde.

neboj :wink:

Re: Výměna Itemů

Posted: 16:33 02. May 2010
by Derken-
rotona wrote:Četla jsem to oznamení o "Výměně přesílených itemů" a moc to asi nechápu , ale i tak vyděla jsem ve hře na starých hráčích hoodně silné itemy ale pokud to chápu dobře chcete mi sebrat i moje boty +5 - TAK to teda ne , já si je zasloužím , snažila jsem se jak blbá .... (tady byl dlouhý text který jsem taději smazala) .
DM se mnou bude chodit do prahvozdu? Protože mne tam pak všechno sežere .

Neumím si ani predstavit jak bude probihat vyměna, ted sem vyrobila luk za 130 000 a to mi ho hned seberete ? a date mi za nej co?
Peníze ?
A bude co za ty peníze koupit? Nebo peníze ztratí cenu ?
Proběhne Devalvace? No Revalvace určitě ne !!
To zase budou v obchodech jen nahodné Itemy? Jako štíty a meče?
To bude pred obchody zastup nahatych postaviček vyčkávajících zda-li něco dostanou?
Jsem proti DEVALVACI to už raději malý WIPE - neboli častečný kdy zustanou postavam expy ale itemy a peníze zmizí, alespon by to bylo pořadne a poctivé.

- PS : Předpokladám že se na mne ted DM naštvou a proto Vás ujištuji že Vás mám skutečně všechny velmi ráda.
Hehe malý wipe mě pobavil :) Bud velkej nebo žádnej( já jsem pro žádnej).. A já myslím že todle měnění je lepší. Navíc určitě nebudeš sama koho teď v prahvozdu sežerou

Re: Výměna Itemů

Posted: 16:35 02. May 2010
by Bahnak
neboj, jde hlavne o vyluxování itemu s pouzitim/den a preboostenych itemu, o kterých se i predem mluvilo ze pujdou pryc. Boty +5 mi byly taky schváleny takže pokud v nich nemáš jeste treba +5 síla tak ti zustanou. Pokud v nich nejaky bonus máš, tak si je holt jen vymenis za obyc +5. Niceho se nebojte, hlavne komunikujte s DM a vse dobre dopadne, já osobne jsem s vymenou spokojen, sice nemam zadny bonus k odolnosti a prisel jsem o prsten neviditelnosti, plast lepsiho utociste, simitar za 350k, atd, atd, atd... ale byla mi ucinena nahrada v penezich a hned na miste jsem si mohl vyluxovane veci vymenit za nove ekvivalentni. Dobra prace teame, už to chtelo....

Re: Výměna Itemů

Posted: 16:49 02. May 2010
by Thenesen
nepochopil jsme co presne se meni...

soucet bonusu se mysli pouze vlastnosti nebo i OC?
meni se vsechny zbrane? mam +3 zbran ocarovanou elektrikou... je potreba ji menit?

Re: Výměna Itemů

Posted: 16:52 02. May 2010
by Lynx23
Taky jsem pro změnu, ale z tohodle jsem ted trochu nervozní, páč to vypadá, že s potvorami za 1xp budu svádět vyrovnáné souboje a pak mě sfoukne low zaklínač, který ted bude asi celkem king, a pošle mě třeba o 2 měsíce zpět. Ale důvěřuji dm teamu, že ví co dělají a klady převáží.

Re: Výměna Itemů

Posted: 16:55 02. May 2010
by zachy
Mno nastává vláda mágů... Kazdej bude nosit jenom spodáry a dreveny klacky :D

Re: Výměna Itemů

Posted: 17:18 02. May 2010
by Necrooo
To vypadá že jako Mág přijdu asi o svoji hůl s předtuchou a pláštěm a na kouzla(2 a 2 použití za vyspání), o háv očí, co dává Tsko(1pouziti za vyspani), nepletu-li se?

Re: Výměna Itemů

Posted: 17:19 02. May 2010
by Dečka
Nepleteš se v obchodech už je ta samá s 50 nábojema myslim

Re: Výměna Itemů

Posted: 17:21 02. May 2010
by Necrooo
Dečka wrote:Nepleteš se v obchodech už je ta samá s 50 nábojema myslim
Takze 9k za pouziti jednoho kouzla. Mno to bude velice zajimave.

Re: Výměna Itemů

Posted: 17:26 02. May 2010
by Esuliams
Ony už jou dobít ty náboje? A kde?

Re: Výměna Itemů

Posted: 17:30 02. May 2010
by Dečka
Doslechl jsem se, že zámysl s dobíjenim tu je, ale tady asi Necroo podělil 450/50
a to ještě špatně, protože tady stojí dva náboje použití :wink:

Re: Výměna Itemů

Posted: 17:37 02. May 2010
by Necrooo
Dečka wrote:Doslechl jsem se, že zámysl s dobíjenim tu je, ale tady asi Necroo podělil 450/50
a to ještě špatně, protože tady stojí dva náboje použití :wink:
No jestli to je tedy při starym ze hul za 450k. A zustali ji dve kouzla (predtucha a stít na kouzla) a kazde z nich ma 50naboju, tak pak 4500gp za jeden naboj. Coz je vyhodne a koupim si asi naky do zasoby :lol: - nez pak cekat na spawn u dobrodruha. 8)

Edit: "dva naboje pouziti" ze jako kdyz pouziji predtuchu tak mi to z 50 skoci na 48 pak na 46? Sem se koukl na tvuj prispevek a neni mi zcela jasne jak to chapat. Jinak pokad to tak je, tak nechapu proc to tak je. Aby to kouzlo stalo 2naboje.