Page 1 of 1

Gorila + svázání duše

Posted: 16:20 02. May 2010
by beeboow
Gorila v Prahvozdu s omráčením je fičura či bug? V logu je zhruba něco takovýho... Will Save vs Mind spells. DC 18. Měla to jen jedna gorila z pěti, proto se ptám.

Díky tý gorile sem mohl objevit další bug, který spočívá v nefunkčnosti svázání duše s chrámem v Karathe. Po svázání duše v tomto chrámu se nelze dostat z Podsvětí. Odzkoušeno s DM.

Re: Gorila + svázání duše

Posted: 09:14 03. May 2010
by Krata
Spíš si myslim že to bude bug toho kněze.. je to Thalův kněz, v Ivory už šlo svázání v pohodě

Re: Gorila + svázání duše

Posted: 11:04 03. May 2010
by kucik
Nefunkční chrám v Karathe už někdo hlásil, ale pořád jsem z něho nevymáčknul který z těch chrámů je nefunkční.

Re: Gorila + svázání duše

Posted: 11:05 03. May 2010
by Luelle
Thal to není toho mám milionkrát otestovaného :D

Dei anang se mi taky zdá v pořádku

Re: Gorila + svázání duše

Posted: 14:13 03. May 2010
by beeboow
kucik wrote:Nefunkční chrám v Karathe už někdo hlásil, ale pořád jsem z něho nevymáčknul který z těch chrámů je nefunkční.
V mém případě se jednalo o kněze, který stojí v otevřeném chrámu po pravé straně vedle chrámu Moruse, pokud k němu stojíte čelem. :roll:

O těch gorilách nikdo nic neví nebo je to předmětem nějakýho na fóru nesdělitelnýho tajemství? Pokud ano, pak poprosím o odpověď PM, čímž ovšem tajemství bude nepřímo taktéž vyzrazeno. :mrgreen: Předpokládám, že když se nikdo nevyjádřil, pak se jedná o bug. Ve hře sem byl asi 10 minut před tím, než sem umřel takže s přihlédnutím k tomu a s ohledem na vytíženost DM výměnou předmětů mám za to, že se nemohlo ani jednat o "zvláštní" pozornost DM. Pakliže se o bug jedná, pak asi odhadnete kam mířím.. Jak sem již uvedl, screen mám.

Re: Gorila + svázání duše

Posted: 14:21 03. May 2010
by kucik
Aha, takže Thalův. Mno kouknu na to.

Gorily nejspíš sem tam ten stun mít budou.

Re: Gorila + svázání duše

Posted: 18:00 03. May 2010
by DenGrasse
Jinými slovy, není důvod aby se jednalo o bug. když ti jí gorila cákne pěstí, slabší povahu to může i omráčit...

Re: Gorila + svázání duše

Posted: 18:53 03. May 2010
by KaTo
beeboow wrote:Gorila v Prahvozdu s omráčením je fičura či bug? V logu je zhruba něco takovýho... Will Save vs Mind spells. DC 18. Měla to jen jedna gorila z pěti, proto se ptám. ...
DenGrasse wrote:Jinými slovy, není důvod aby se jednalo o bug. když ti jí gorila cákne pěstí, slabší povahu to může i omráčit...
..a proto si dotyčný hází na vůli a ne na výdrž? :D :lol: :lol: (jen reju, když už se slovíčkaří o významu rány opičí pěsti :twisted: )

Re: Gorila + svázání duše

Posted: 19:40 03. May 2010
by DenGrasse
Mno, to je přece jeho problém, na co si hází... :mrgreen:

Re: Gorila + svázání duše

Posted: 19:45 03. May 2010
by KaTo
DenGrasse wrote:Mno, to je přece jeho problém, na co si hází... :mrgreen:
Chápu...být tam klerik nebo mág, hází si sejv na Reflexy :mrgreen: :lol: :lol:

Re: Gorila + svázání duše

Posted: 19:54 03. May 2010
by DenGrasse
Ten by si neházel nic, po ráně od gorily už by nebylo třeba... :mrgreen: