Page 1 of 1
Mrtvá truhlářská kozička
Posted: 21:31 02. May 2010
by Radim
Chtěl jsem zbouchat nějakou kuši a koza nám prostě umřela.
Nezobrazuje se žádná možnost výrobků
Re: Mrtvá truhlářská kozička
Posted: 22:24 02. May 2010
by Bahnak
pro tyhle případy je v dílnách možnost koupe knihy (za pakatel), která po vložení do pece (kozy, sušičky, atd.) dany system zotaví (zrestartuje) a tím ji spraví. Může se stát že knihu nekdo koupil pred tebou, to je pak holt dojeb a bude nutno vyčkat offic restartu. Příjemný krafterský den....
Re: Mrtvá truhlářská kozička
Posted: 23:47 02. May 2010
by nomis_b
Tusim ze je to spise, ze je truhlar a krejci, nez ho updatnu odstavenej.
Re: Mrtvá truhlářská kozička
Posted: 00:24 03. May 2010
by Radim
nomis_b wrote:Tusim ze je to spise, ze je truhlar a krejci, nez ho updatnu odstavenej.
Yop díkes
Re: Mrtvá truhlářská kozička
Posted: 11:10 03. May 2010
by kucik
Když si povšimneš, že koza po otevření a zavření vypisuje, že je craft momentálně mimo provoz, nebo když si přečteš fórum a trochu se zamyslíš nad smyslem těch slov, případně řekneš bystřejšímu kamarádovi, aby ti to vysvětlil, tak možná zjistíš, že tenhle craft je momentálně mimo provoz.
Re: Mrtvá truhlářská kozička
Posted: 10:21 04. May 2010
by Radim
kucik wrote:Když si povšimneš, že koza po otevření a zavření vypisuje, že je craft momentálně mimo provoz, nebo když si přečteš fórum a trochu se zamyslíš nad smyslem těch slov, případně řekneš bystřejšímu kamarádovi, aby ti to vysvětlil, tak možná zjistíš, že tenhle craft je momentálně mimo provoz.
V tu dobu tam ten výpis ještě nebyl,vyskakoval až ráno tak ze mě nedělej prosím tě hlupáka.
Díky
Re: Mrtvá truhlářská kozička
Posted: 10:36 04. May 2010
by kucik
Nedělám. Koza byla znefunkčnená a zároveň s tím tam byla přidaná ta hláška. Přece to nebudu dělat na dvakrát. Obojí je tam od 02. 05. 16:37:07. Od té doby se nic neměnilo.
Re: Mrtvá truhlářská kozička
Posted: 12:22 05. May 2010
by Radim
kucik wrote:Nedělám. Koza byla znefunkčnená a zároveň s tím tam byla přidaná ta hláška. Přece to nebudu dělat na dvakrát. Obojí je tam od 02. 05. 16:37:07. Od té doby se nic neměnilo.
Dobrá dobrá,ale dneska sem to jen zkusil jestli to už nešlape než sem šel na forko a hláška mi nevyskočila tak nevím kde je chyba

Re: Mrtvá truhlářská kozička
Posted: 14:24 20. May 2010
by Radim
Moooooc dlouho to už nešlape.Psal jsem si s Nomisem a nemá čas

.
Nejaké výhledové časové stanovisko kdy?
Re: Mrtvá truhlářská kozička
Posted: 07:46 21. May 2010
by nomis_b
tak mesic tipuju. ale asi jen stity a luky, strelivo a pripadne hole budou casove jindy...