Page 1 of 1
Barvir
Posted: 22:48 04. May 2010
by pilnik
zdravim , barvir si uctuje nehorazne ceny za predelavku vzhledu zbroje a kdyz to nakonec zaplatim a vyjdu tak vylezu nahej bez penez a zbroje
pak ji z nej vymlatim zpet ale v puvodni designu ale prachy mi nevrati...
Mohli byste se prosim na to podvat ...clovek tam stravi mrte casu a pak je akorat nastvanej
jestli 50k za predelani ani ne cele zbroje je v poradku tak jenom siiiraam

Re: Barvir
Posted: 23:39 04. May 2010
by zachy
pilnik wrote:zdravim , barvir si uctuje nehorazne ceny za predelavku vzhledu zbroje a kdyz to nakonec zaplatim a vyjdu tak vylezu nahej bez penez a zbroje
pak ji z nej vymlatim zpet ale v puvodni designu ale prachy mi nevrati...
Mohli byste se prosim na to podvat ...clovek tam stravi mrte casu a pak je akorat nastvanej
jestli 50k za predelani ani ne cele zbroje je v poradku tak jenom siiiraam

Ceny odpovidaji kvalite tve zbroje já běžne platil +- 30k. Ale že by mě takhle okradl... to se mi nestalo... jednou mi dokonce okopíroval zbroj

ale užil jsem si ji jen dokud jsem nevyšl ven... pak zmizla

Re: Barvir
Posted: 23:58 04. May 2010
by G14
cena odpovida jak pise Zachy kvalite zbroje
za upravu silnejsiho roucha poradace se nestydi chtit i treba 120 mescu
Re: Barvir
Posted: 05:58 05. May 2010
by -RoF-
Myslím že za stejně kvalitní craftovou zbroj chce ale pakatel a nebo se pletu?
Což je trošku nepoměr.
Re: Barvir
Posted: 06:28 05. May 2010
by sandoftime
ono je tady vůbec víc nepoměrů, například šaty +3 stojí kolem 50k a šaty +3 a +2 hody vůči jedům stojí skoro dvojnásobek
to znamená, že záchraný hod vůči jedu je cennější než obranné číslo... a hádám že od téhle ceny u obchodníka se pak liší i cena upravy dané zbroje
kdy že to thalie dostane ten statut "open beta" ?
Re: Barvir
Posted: 09:13 05. May 2010
by KaTo
sandoftime wrote:ono je tady vůbec víc nepoměrů...
to znamená, že záchraný hod vůči jedu je cennější než obranné číslo... a hádám že od téhle ceny u obchodníka se pak liší i cena upravy dané zbroje...
Sice to není přímo barvíř, ale taky to souvisí s "šitím".
1) cena ztažené kůže (krysa, jezevec, atd.) je cca 6 zlatek
2) usušenou obyčejnou kůži (//vložena práce do ztažené kůže) nikdo nevykupuje (teda pokud se nepletu, zas tak prolezlou thalii nemám

)
3) vyčiněná (//vložena práce do usušené obyčejné kůže) kožka (náročnější než vyčiněná kůže) stojí přesně jako louh na její vyčinění. Tj. 20 zlatek.
Žíly mi to netrhá, ale to že je výhodnější kůže prodat surové, než se s nima v dílně babrat...nevím jak je to s jinými kůžemi nebo jinými crafty, ale možná by se mohlo...nad tím taky zamyslet, případně zkorigovat

, aby vyčiněná kožka/kůže stála aspoň "činidlo + výkupní cena kůže + výdělek za usušení/vyčinění".
Re: Barvir
Posted: 09:55 05. May 2010
by nomis_b
pokud z ni chces neco usit, tak se proste uz neproda...
Je to proste tak. mussi se rozmyslet, zda z ni neco usijes, nebo ji rovnou prodas.
Craft neni prostredek zisku, ale je prostredek ziskavani predmetu. A nejake drahe kuze se daji i craftem podle me relativne dobre zurocit, kdzy z nich udelas hezky kousek.
Doporucuju zjistit, jakou nejlepvnejsi kuzi potrebujes pro dany vyrobek a pak ji proste shanet.. neni nutne sit z nejdrazsi v kazde kategorii.
Re: Barvir
Posted: 10:09 05. May 2010
by -RoF-
Ste trošku mimo toppic ne?
Se řeší proč ty zbroje a jejich úprava stojí tak moc, řešilo se to už před půlrokem a s tím výsledkem že úprava craft věcí je levná a úprava věcí od NPC je drahá.
Re: Barvir
Posted: 10:49 05. May 2010
by nomis_b
cet sem si jen poslendi prispevek...
ale k tematu : proto sem vam udelal upravu stitu zadara, at si nemuzete stezovat an ceny

mozna to jeste zmenim..