Page 1 of 2

nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 10:11 05. May 2010
by efu_redo
Občas se stane, když mě nebo někomu jinému příšera sníží odolnost, že po restu ani po slabší, silnější obnově nezmizí negativní účinek kouzla. Týká se to hlavně snížení odolnosti. Pomůže až restart serveru. Ani relog nepomáhá.

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 10:25 05. May 2010
by Derken-
efu_redo wrote:Občas se stane, když mě nebo někomu jinému příšera sníží odolnost, že po restu ani po slabší, silnější obnově nezmizí negativní účinek kouzla. Týká se to hlavně snížení odolnosti. Pomůže až restart serveru. Ani relog nepomáhá.
pomáhá spánek nebo meditace

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 10:41 05. May 2010
by efu_redo
Derken- wrote:
efu_redo wrote:Občas se stane, když mě nebo někomu jinému příšera sníží odolnost, že po restu ani po slabší, silnější obnově nezmizí negativní účinek kouzla. Týká se to hlavně snížení odolnosti. Pomůže až restart serveru. Ani relog nepomáhá.
pomáhá spánek nebo meditace
rest je spánek a meditace, nepomáhá vždy

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 15:45 05. May 2010
by zachy
Jaky negativni efekty konkretne?

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 15:51 05. May 2010
by efu_redo
zachy wrote:Jaky negativni efekty konkretne?
Jak jsem psal výše, týká se to hlavně snížení odolnosti.... sakra, čtěte pořádně. :mrgreen: Nebo píšu tak nesrozumitelně? :roll:

Může to být i u jiných efektů, to nevím.

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 16:16 05. May 2010
by kucik
Záleží co ti to způsobilo. Pak můžu řešit, jak dlouho měl efekt trvat a který kouzlo by ho mělo sundat.

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 16:28 05. May 2010
by efu_redo
kucik wrote:Záleží co ti to způsobilo. Pak můžu řešit, jak dlouho měl efekt trvat a který kouzlo by ho mělo sundat.
to po mě chceš moc..

Byl to komár z prahvozdu. Použil jsem všechna možná kouzla i resty a odlog a přilog a relog :mrgreen: Pomohl až restart.

Pak to způsobila jednou Mantikora.

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 16:59 05. May 2010
by -RoF-
efu_redo wrote:
kucik wrote:Záleží co ti to způsobilo. Pak můžu řešit, jak dlouho měl efekt trvat a který kouzlo by ho mělo sundat.
to po mě chceš moc..

Byl to komár z prahvozdu. Použil jsem všechna možná kouzla i resty a odlog a přilog a relog :mrgreen: Pomohl až restart.

Pak to způsobila jednou Mantikora.
Si zvykej ne? Si RP hráč, komár tě asi nakazil, tak holt se msíš dýl léčit....to víš to sou asi silnější NPC :wink:

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 17:02 05. May 2010
by efu_redo
-RoF- wrote:
efu_redo wrote:
kucik wrote:Záleží co ti to způsobilo. Pak můžu řešit, jak dlouho měl efekt trvat a který kouzlo by ho mělo sundat.
to po mě chceš moc..

Byl to komár z prahvozdu. Použil jsem všechna možná kouzla i resty a odlog a přilog a relog :mrgreen: Pomohl až restart.

Pak to způsobila jednou Mantikora.
Si zvykej ne? Si RP hráč, komár tě asi nakazil, tak holt se msíš dýl léčit....to víš to sou asi silnější NPC :wink:
Tak teď nevím jak to brát. Jestli jako žert a spam, nebo jako zbytečnej rýpanec hňupa. :mrgreen:

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 23:14 05. May 2010
by kucik
Zkusim to. A Rof dostane nahubek :mrgreen:

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 14:21 06. May 2010
by sandoftime
zkus odstranění jedu, to by mělo pomoct, narozdíl od spánku/meditace/obnovy

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 15:02 06. May 2010
by efu_redo
sandoftime wrote:zkus odstranění jedu, to by mělo pomoct, narozdíl od spánku/meditace/obnovy
Zkoušel jsem vše u kněze. Obnovu, jed, chorobu...

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 16:10 06. May 2010
by KaTo
efu_redo wrote:Zkoušel jsem vše u kněze. Obnovu, jed, chorobu...
A nebyl jsi v Hide, to pak kněz akorát schrábne prachy, ale kouzlo na tebe nesešle...?

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 16:14 06. May 2010
by efu_redo
KaTo wrote:
efu_redo wrote:Zkoušel jsem vše u kněze. Obnovu, jed, chorobu...
A nebyl jsi v Hide, to pak kněz akorát schrábne prachy, ale kouzlo na tebe nesešle...?
Chápu, že se snažíte přijít na všechny možnosti, čím to mohlo být, ale až takový retard nejsem. :shock: Snad. :wink:

Ne, nebyl jsem ani v invisu, ani v hidu a dokonce jsem si tím jistý. :mrgreen:

Jsem si na 99,9% že chyba se nestala mezi židlí a počítačem.

Re: nemizejí negativní efekty na postavě, až po restartu

Posted: 19:14 06. May 2010
by Ikstremist
Všechny vysátí od nemrtvejch(spektra atd..) dělají úplně to stejné co je tady popsáno...