Page 1 of 1

Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 11:06 05. May 2010
by KaTo
Na kompu mi dochází skoro pravidelně ke kousání u barvíře při pokusu o úpravu šatů. A to stylem pád hry, případně vytuhnutí CELYCH oken (takovéhle vytuhnutí jsem nezažil nikdy, vyjma v práci na pracovní mašině, kde tohle uměla jedna z verzí AutoCADu).
To samé mám při pokusu o úpravu nějakého itemu v toolsetu. Po určité době (není pevná) dojde k pádu (v lepším případě), v horším ke kousnutí Woken (jedině tvrdý restart pomůže).

systém: Win XP, SP2
železo: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+, 2,01 GHz,
2,0 GB RAM
ASUS X1950 (patice PCI 5, sběrnice PCI7)

Nějaké rady?

P.S. Děkuji Luelle za poskytování první pomoci po té co ze mě barvíř udělal opakovaně zloděje :D .

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 11:12 05. May 2010
by maliarda
potěším tě :) nejsi v tom sám..jen mě to padá rovnou do modrý smrti :cry:

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 11:28 05. May 2010
by efu_redo
Přestao mi to blbnout až s Win 7 a začlo mi to blbnout od doby co mám core duo s win XP.

Pro změnu mi zas padají NWN v dílně v karatě. To je děs.

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 11:55 05. May 2010
by photter
pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 12:01 05. May 2010
by efu_redo
A co radíš pro intel?

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 20:17 05. May 2010
by photter
efu_redo wrote:A co radíš pro intel?
nevím, nepoužívám, nesleduju :(

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 19:26 06. May 2010
by Ikstremist
photter wrote:pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
Myslíš tím patch na NWN?
Mám W7 a hra mi padá skoro 5x denně...

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 10:36 07. May 2010
by photter
Ikstremist wrote:
photter wrote:pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
Myslíš tím patch na NWN?
Mám W7 a hra mi padá skoro 5x denně...
ty eště žiješ ? :-D
nemyslím patch na NWN ale patch na wokna

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 11:39 07. May 2010
by zachy
Ikstremist wrote:
photter wrote:pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
Myslíš tím patch na NWN?
Mám W7 a hra mi padá skoro 5x denně...
Mě to padá jen v dílnách a tam je to celkem často... Navíc pokud v dílnách změním fullscreen na okno a obracene je to zaručený pád hry :roll:

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 23:02 07. May 2010
by efu_redo
zachy wrote:
Ikstremist wrote:
photter wrote:pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
Myslíš tím patch na NWN?
Mám W7 a hra mi padá skoro 5x denně...
Mě to padá jen v dílnách a tam je to celkem často... Navíc pokud v dílnách změním fullscreen na okno a obracene je to zaručený pád hry :roll:
Jo, v Karatských dílnách je to děs a hrůza. Jinde mi to nepadá.

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 23:53 07. May 2010
by Lenulasek
O důvod víc jít na čerstvý vzduch. :) A zahrát si s námi něco. Třeba na babu.

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 00:30 08. May 2010
by efu_redo
Lenulasek wrote:O důvod víc jít na čerstvý vzduch. :) A zahrát si s námi něco. Třeba na babu.
My hrajeme na schovku. :mrgreen:

Edit: I když, taková dovolená v podtemnu all inclusive. Zní to lákavě. :lol: Dostávaj otroci na pláž společnici?

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 00:42 08. May 2010
by KaTo
efu_redo wrote:...
Edit: I když, taková dovolená v podtemnu all inclusive. Zní to lákavě. :lol: Dostávaj otroci na pláž společnici?
Obávám se, že ano...a to včetně biče a stahovacího nože :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Posted: 07:57 08. May 2010
by Lenulasek
Kdo nikdy nezkusil, nepochopí :).

A aby to nebylo OT... Já s barvířem nemám žádné problémy. Jo, seká se mi to když měním třeba roby a to hlavně u těch rob z patche 1.69.