Page 1 of 1
Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 11:06 05. May 2010
by KaTo
Na kompu mi dochází skoro pravidelně ke kousání u barvíře při pokusu o úpravu šatů. A to stylem pád hry, případně vytuhnutí CELYCH oken (takovéhle vytuhnutí jsem nezažil nikdy, vyjma v práci na pracovní mašině, kde tohle uměla jedna z verzí AutoCADu).
To samé mám při pokusu o úpravu nějakého itemu v toolsetu. Po určité době (není pevná) dojde k pádu (v lepším případě), v horším ke kousnutí Woken (jedině tvrdý restart pomůže).
systém: Win XP, SP2
železo: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+, 2,01 GHz,
2,0 GB RAM
ASUS X1950 (patice PCI 5, sběrnice PCI7)
Nějaké rady?
P.S. Děkuji Luelle za poskytování první pomoci po té co ze mě barvíř udělal opakovaně zloděje

.
Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 11:12 05. May 2010
by maliarda
potěším tě

nejsi v tom sám..jen mě to padá rovnou do modrý smrti

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 11:28 05. May 2010
by efu_redo
Přestao mi to blbnout až s Win 7 a začlo mi to blbnout od doby co mám core duo s win XP.
Pro změnu mi zas padají NWN v dílně v karatě. To je děs.
Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 11:55 05. May 2010
by photter
pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 12:01 05. May 2010
by efu_redo
A co radíš pro intel?
Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 20:17 05. May 2010
by photter
efu_redo wrote:A co radíš pro intel?
nevím, nepoužívám, nesleduju

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 19:26 06. May 2010
by Ikstremist
photter wrote:pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
Myslíš tím patch na NWN?
Mám W7 a hra mi padá skoro 5x denně...
Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 10:36 07. May 2010
by photter
Ikstremist wrote:photter wrote:pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
Myslíš tím patch na NWN?
Mám W7 a hra mi padá skoro 5x denně...
ty eště žiješ ?

nemyslím patch na NWN ale patch na wokna
Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 11:39 07. May 2010
by zachy
Ikstremist wrote:photter wrote:pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
Myslíš tím patch na NWN?
Mám W7 a hra mi padá skoro 5x denně...
Mě to padá jen v dílnách a tam je to celkem často... Navíc pokud v dílnách změním fullscreen na okno a obracene je to zaručený pád hry

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 23:02 07. May 2010
by efu_redo
zachy wrote:Ikstremist wrote:photter wrote:pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
Myslíš tím patch na NWN?
Mám W7 a hra mi padá skoro 5x denně...
Mě to padá jen v dílnách a tam je to celkem často... Navíc pokud v dílnách změním fullscreen na okno a obracene je to zaručený pád hry

Jo, v Karatských dílnách je to děs a hrůza. Jinde mi to nepadá.
Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 23:53 07. May 2010
by Lenulasek
O důvod víc jít na čerstvý vzduch.

A zahrát si s námi něco. Třeba na babu.
Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 00:30 08. May 2010
by efu_redo
Lenulasek wrote:O důvod víc jít na čerstvý vzduch.

A zahrát si s námi něco. Třeba na babu.
My hrajeme na schovku.
Edit: I když, taková dovolená v podtemnu all inclusive. Zní to lákavě.

Dostávaj otroci na pláž společnici?
Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 00:42 08. May 2010
by KaTo
efu_redo wrote:...
Edit: I když, taková dovolená v podtemnu all inclusive. Zní to lákavě.

Dostávaj otroci na pláž společnici?
Obávám se, že ano...a to včetně biče a stahovacího nože

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Posted: 07:57 08. May 2010
by Lenulasek
Kdo nikdy nezkusil, nepochopí

.
A aby to nebylo OT... Já s barvířem nemám žádné problémy. Jo, seká se mi to když měním třeba roby a to hlavně u těch rob z patche 1.69.