Page 1 of 2

epicka obrana

Posted: 22:33 05. May 2010
by Xantipa
proste ten feat moje postava ma, ale AC +20 se ji nekdy pricte a nekdy ne. Treba dnes se cely den nepricetlo.. Proc?

Re: epicka obrana

Posted: 22:38 05. May 2010
by kucik
Jaky je puvodni nazev featu? (nejak se v tom prekladu neorientuju).
Co znamena, ze se nepricte? Neni videt v logu? Nebo neni videt jen v character sheetu?

Re: epicka obrana

Posted: 22:57 05. May 2010
by Xantipa
kucik wrote:Jaky je puvodni nazev featu? (nejak se v tom prekladu neorientuju).
Co znamena, ze se nepricte? Neni videt v logu? Nebo neni videt jen v character sheetu?

Epic spell: epic mage armor

a to nepricte znamena ze mi postava beha jen se zakladnim AC tak to vypada na character sheetu.. Jestli je to v logu jinak, jsem nezkousela. Zkusim zitra.

Re: epicka obrana

Posted: 22:57 05. May 2010
by -RoF-
Ona myslí tohle Kuciku http://nwn.wikia.com/wiki/Epic_mage_armor

Sakra pozdě :D

Re: epicka obrana

Posted: 23:12 05. May 2010
by kucik
A to se ti nepricte vubec nic, nebo treba jen nektery z bonusu?

Re: epicka obrana

Posted: 23:26 05. May 2010
by Xantipa
kucik wrote:A to se ti nepricte vubec nic, nebo treba jen nektery z bonusu?
jen bonus z obratnosti a pripadne AC z predmetu, ktere uz nema. Kdyz jsem ji mela nahatou v lokaci kde se menila vybava postav, tak mela AC 13-14 .. Mela by mit +20 z toho featu.

Re: epicka obrana

Posted: 00:13 06. May 2010
by Rejty
The bonus granted by this spell consists of +5 deflection bonus, +5 dodge bonus, +5 armor bonus, and +5 natural armor bonus. The deflection, armor, and natural bonuses do not stack with bonuses of the same type.
Neměla si na sobě už bonusy do AC? Nesčítá se to...

Re: epicka obrana

Posted: 09:27 06. May 2010
by kucik
Já tomu nerozumim. Tak epický kouzlo, nebo epickej feat? Jsi psala, že kouzlo.
Kouzlo epic mage armor dává+5 dodge, +5 deflection, +5 natural, +5 armor
Epický feat armor skin dává +2 AC (jiný feat mě nenapadá)

Takže o čemže to je vlastně řeč?

Re: epicka obrana

Posted: 10:35 06. May 2010
by Xantipa
kucik wrote:Já tomu nerozumim. Tak epický kouzlo, nebo epickej feat? Jsi psala, že kouzlo.
Kouzlo epic mage armor dává+5 dodge, +5 deflection, +5 natural, +5 armor
Epický feat armor skin dává +2 AC (jiný feat mě nenapadá)

Takže o čemže to je vlastně řeč?
o tomto: http://nwn.wikia.com/wiki/Epic_spell:_epic_mage_armor

bereš si to kouzlo jako feat, proto ten zmatek.

Re: epicka obrana

Posted: 10:37 06. May 2010
by kucik
Aha. Kouknu na to. Tam by asi neměly být žádné složitosti. Je to prostě jen silnější mage armor.

Re: epicka obrana

Posted: 11:40 06. May 2010
by -darkvision-
Xantipa wrote:proste ten feat moje postava ma, ale AC +20 se ji nekdy pricte a nekdy ne. Treba dnes se cely den nepricetlo.. Proc?
Muzes to nejak specifikovat?
Pricte se ti jen cast AC, nebo zadne AC?
Pricte se ti jen cast AC, ci zadne AC pred svym boostenim nebo az se zcela naboostis?
Co tve bonusy do AC z obleceni? Mas nejake? Akrobacie? Feat pancerove kuze mas ci ne?

Tam je mnoho faktoru co ti to muze ovlivnit.

Re: epicka obrana

Posted: 13:19 06. May 2010
by efu_redo
Akrobacie by to ovlivnovat neměla.

Ovlivní to snad uhýbání a podobné bonusy za AC.

Re: epicka obrana

Posted: 13:54 06. May 2010
by Derken-
efu_redo wrote:Akrobacie by to ovlivnovat neměla.

Ovlivní to snad uhýbání a podobné bonusy za AC.
Uhýbání je zrovna jediné co ti to přidá vždycky :) Problém hledat na zbroji/robě/chráničích, helmě/plášti/pásku/prstenu nebo amuletu.

Re: epicka obrana

Posted: 14:27 06. May 2010
by sandoftime
to kouzlo se ti vyjma dodge modifikátoru nesčítá s předměty, proto, pokudn ejsi uplně nahá, nikdy ndostaneš celých +20

máš-li prsten +3 na odražení, robu +3 na zbroj a amulet +3 na natural, faktické navýšení oc nebude tvoje ac+20 ale tvoje ac+11

vyjma dodge se bere vždy jen nejvyšší hodnota, ať už za předmět nebo za kouzlo

ps: ani s uhýbáním to není tak jednoduché, maximum co můžeš získat je +20 a to je top, víc nejde

Re: epicka obrana

Posted: 14:34 06. May 2010
by Derken-
sandoftime wrote:ps: ani s uhýbáním to není tak jednoduché, maximum co můžeš získat je +20 a to je top, víc nejde
Což zde nevytáhneš že?