Page 1 of 1
zaměření na zbran - Sai (exoticka dýka)
Posted: 13:26 06. May 2010
by Miking
Nemůžu ji tam najít, bud se na ni zapomělo nebo sem ji přehlídl.
Nebo nemám něco staženýho co bych měl mít. Ten feat je tam dvakrat pod sebou ale ani v jednom není. Divný je že mam první pulku u obou možností uplně prázdnou. Nevím jestli to tak má být.
Re: zaměření na zbran - Sai (exoticka dýka)
Posted: 14:00 06. May 2010
by Radim
Miking wrote:Nemůžu ji tam najít, bud se na ni zapomělo nebo sem ji přehlídl.
Nebo nemám něco staženýho co bych měl mít. Ten feat je tam dvakrat pod sebou ale ani v jednom není. Divný je že mam první pulku u obou možností uplně prázdnou. Nevím jestli to tak má být.
Někde sem to už četl a stačí srolovat dolů a je tam všechno,jestli mě paměť neklame
Re: zaměření na zbran - Sai (exoticka dýka)
Posted: 15:38 06. May 2010
by Miking
Takže zase chyba někde na moji straně beru zpět.
Na druhém počítači ten feat mám a dokonce tam mam jen jednu molbu toho featu.
Takže mi na tom druhém něco chybí.
Vše je v pořádku.
Re: zaměření na zbran - Sai (exoticka dýka)
Posted: 15:43 06. May 2010
by kucik
Hele zkuste si v tom případě stáhnout aktuální tlk soubor a cfg hak.