Page 1 of 1

Samice alansijského tygra

Posted: 10:43 07. May 2010
by Tretas
Včera jsem vešel do jeskyně Alansijských tygrů. Když jsem tam vešel viděl jsem v dáli samici. Pobil jsem tygry okolo a chtěl jsem jít na samici, ale tak jak zázrakem zmizela. Prostě tam nikde nebyla, oblast jsem proběhal tam aj zpátky aspoň 5 krát.

Hrál si se mnou nějaký DM, nebo je možné že se mohla nějak vypařit?

Re: Samice alansijského tygra

Posted: 10:54 07. May 2010
by -RoF-
Třeba když zloději ted nemají pořádné věci na skrývání a tichý pohyb, tak se to přesunulo na tyguenu a stala se Stínová tančící tyguena :roll:

Re: Samice alansijského tygra

Posted: 12:17 07. May 2010
by Bahnak
to už se mi tak stalo, a docela mockrat, prijde mi o nejaky bug spawnu... ale na druhou stranu kdyz si ji videl tak si mel Jorgu prece zautočit se slovy: "za Nordáááá"! Takhle tě holt zmerčila a zdrhla... Ja na jejim miste bych si uz jeskynku davno prestehoval, dyt mi tam dobrodruzi camraj kazdej den...

Re: Samice alansijského tygra

Posted: 12:21 07. May 2010
by nomis_b
Podle me je vysvetleni daleko jednodusi:

A) kdyz vejdes do lokace nastartuji se skripty
b) zjisti se, zda tam samice ma byt a kdyz ne, tak se "odstrani "

c) kdzy tam vejde nekdo jiny, znovu se overi, zda tam nema byt
d) kdyz tam ma byt, privola se ta od minula, ktera "zmizela"


Tvuj pripad byl a) b) s tim, ze bylo hodne lidi, zalagovalo to , a bohuzel jsi videl, jak tam samice mizi... podle em si jen videl nejakej kruh ochrany na zemi, a ne samici, pokud se nemylim. prave tento graficky efekt totiz myva dost castkorat zpozdeni, a obejvuje se , ci chodi pres dvere, i kdyz potvora uz tam neni.

Re: Samice alansijského tygra

Posted: 14:17 07. May 2010
by Tretas
Ne, viděl jsem normálně samici. Prostě tygr, který nad sebou měl napsané Samice alansijského tygra.

Jako nějak mě to netrápí, jen mě zajímalo jestli je to možné že zmizla "jen tak".