Page 1 of 2
Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 12:53 07. May 2010
by -darkvision-
Dobrej den týme,
chtel bych se optat jak to je, kdyz zabiju nekoho pres kouzla a mam zaple stinove?
Mam totiz takovej pocit, ze toho cloveka pak nemohu ressnout pres kudlu.
Pokad ho zabije muj summon, tak ten clovek ressnout nejde, oukej, to je celkem pochopujici.
Ale jak to je s tema kouzlama?
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 12:54 07. May 2010
by nomis_b
Pokud si kouzelnik, mas prece jenom jine prostredky, nez jen utocne kouzla na vrazeni protivnika.
napr paralyzu, zkameneni, zmateni, power world stun ...
Ale pokud ho zabijes napr. banshee, prstem smrti, fireballem.. uz nepujde vskrisit.
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 13:02 07. May 2010
by -darkvision-
To je pravda, o tom taky vim - zkameneni, paralyza.
jenze - pokad ho zkamenim, musim ho nejak odkamenit a kdyz neni kouzlo, musim ho necim zabit defakto, abych ho mohl vzkrisit.
Co se tyce paralyzy, je to ok. Ale vznika tu jistá volnost, budu chtit protivnika svazat, on mi bude oponovat ze to nejde kdyz je v paralyze a podobne pripady. Pak kdyz si ho budu chtit odvest do podtemna, nam oboum invis, musim si dat tsko jak jemu tak i sobe, aby jsme se navzajem videli. A zacina to bytio slozitejsi.
Prst smrti, banshee, firebol, řetezak a dalsi ..
- Ano tim protivnika zabijes a nepujde vzkrisit pres kudlu.
Kdyzto bojovnik te zabije 3ranama (příklad), nebo jednou (devastem), pak si te nekam odnese a v poklidu vzkrisi.
O co mi vlastne jde, proc tedy nefunguji stinova zraneni i na kouzla a neslo by to treba udelat aby fungovaly?
Ps. Co se tyce omameni ci toho druheho, jejich TO je rekneme tak smesne ze to jsou nevyuzitelna kouzla

Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 13:18 07. May 2010
by nomis_b
ano TO power world je nijake, protoze je 0 , protoze se jedna o automatiku bez sejvu
a upravy zranujicich kouzel se neplanuji, aby se jimi omracovalo.
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 13:48 07. May 2010
by -darkvision-
Chápu-li dobre ze za pouziti stinovych zraneni (zapnutych) bytost nezabiju ale omracim? A po vypnuti ji zabiju?
Pokad ano, staci mi to jako odpoved na co jsem se ptal, takze diky Nomisi a tyme.
Ted mohu odjet v klidu na vikend pryc

Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 14:03 07. May 2010
by kucik
-darkvision- wrote:
O co mi vlastne jde, proc tedy nefunguji stinova zraneni i na kouzla a neslo by to treba udelat aby fungovaly?
1. Protože by se musela upravit všechna kouzla.
2. Protože je imho kravina, abys ho "omráčil" kvílením baanshee, nebo slovem zabij.
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 14:03 07. May 2010
by nomis_b
Pokud ji zabijes zbrani na blizku, tak se posoudi zda si mel zapnute/vypnute stinove a dle toho jde/nejde ozivit "stahovacim nozem".
Pokud kouzlis, dela to dle popisu kouzla. Pokud ji kouzlem zabijes, zabijes ji at uz jsi mel, ci nemel zaple stinove.
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 17:26 07. May 2010
by -darkvision-
kucik wrote:-darkvision- wrote:
O co mi vlastne jde, proc tedy nefunguji stinova zraneni i na kouzla a neslo by to treba udelat aby fungovaly?
1. Protože by se musela upravit všechna kouzla.
2. Protože je imho kravina, abys ho "omráčil" kvílením baanshee, nebo slovem zabij.
Stejna kravina abys ho omracil devastem ci 3ranama od bojovnika.
Kor kdyz bojovnik ti to telo rozseka na maderu, kdyzto kouzlo zabije "dusi" defakto

Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 20:17 07. May 2010
by nomis_b
ano jenze bojovnik nema jinou sanci.
(ano , kdyz postavy meli cca 100HP, tka se prepadlao i stylu : srzati a do vezdicek *svazu te*, ale v dobe, kdy neni srazeni postave s 500HP deavsastujici, se to resi jinak no..)
kouzelnik tech sanci ma hodne.. a proc chces jako kouzelnik jen omracovat?? aby si vysychal, nebo si s ni pohral? tak se snaz, aby ti ta obet prezila.
a ono v realu si to predstav, ze nekoho bere valecnik sekerou na plocho: vzit nekoho na plocho je prave ten vyraz v dusi si dat : stinove zraneni
kouzelnik proste nemuze rict, ze mu dusi vysal jen "na oko"
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 16:47 21. May 2010
by venomeq
Kdyz nekomu hodis zkameneni staci aby tva postava zameditovala a ta uveznena zas bude volna....a myslim ze to funguje aj kdyz se vyspis...ale tim si uz nejsem jistej.....
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 11:15 22. May 2010
by zachy
Zkousel jsi to i s kouzlem magicka strela nebo Isaacova boure strel? U tech tusim driv fungovalo stinove zraneni.
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 11:27 22. May 2010
by Radim
zachy wrote:Zkousel jsi to i s kouzlem magicka strela nebo Isaacova boure strel? U tech tusim driv fungovalo stinove zraneni.
Isaacovka tak funguje včera sem to okusil na vlastní kůži v aréně
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 11:31 22. May 2010
by Luelle
u kouzel by to fungovat podle mě prostě nemělo... vždyť co je stínové zranění? takové, že tu ránu mečem, pěstí blábláb zbrzdíte tak,že dotyčného nezabijete,ale případně jen omráčíte
jak to udělat u kouzel? to prostě nejde, wizzny jsou cool a dokážou ledacos, ale to jestli ten prou energie bude smrtící nebo užne,to fakt ne

Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 11:49 22. May 2010
by Radim
Luelle wrote:u kouzel by to fungovat podle mě prostě nemělo... vždyť co je stínové zranění? takové, že tu ránu mečem, pěstí blábláb zbrzdíte tak,že dotyčného nezabijete,ale případně jen omráčíte
jak to udělat u kouzel? to prostě nejde, wizzny jsou cool a dokážou ledacos, ale to jestli ten prou energie bude smrtící nebo užne,to fakt ne

Zas ale možná záleží u jakejch,třeba bigbiovka co sráží u tý by v klidu šlo jako že ho umlátí do bezvědomí.Ale jinak sem stejnýho názoru,je to prostě kontrolovaná energie,ale jen do okamžiku co se vypustí a pak prostě nemilosrdně zabíjí.
Re: Kouzla vs Smrt vs Vzkriseni pres nuz
Posted: 11:53 22. May 2010
by Luelle
Radim wrote:Luelle wrote:u kouzel by to fungovat podle mě prostě nemělo... vždyť co je stínové zranění? takové, že tu ránu mečem, pěstí blábláb zbrzdíte tak,že dotyčného nezabijete,ale případně jen omráčíte
jak to udělat u kouzel? to prostě nejde, wizzny jsou cool a dokážou ledacos, ale to jestli ten prou energie bude smrtící nebo užne,to fakt ne

Zas ale možná záleží u jakejch,třeba bigbiovka co sráží u tý by v klidu šlo jako že ho umlátí do bezvědomí.Ale jinak sem stejnýho názoru,je to prostě kontrolovaná energie,ale jen do okamžiku co se vypustí a pak prostě nemilosrdně zabíjí.
Pracka co sráží nedává zranění, prostě tě to shodí na zem a hotovo