Page 1 of 1
Munice do zbraní vs craft
Posted: 15:13 07. May 2010
by KaTo
Když se ted upravuje Truhlařina...doufám, že se tam "rozumně" vyřeší výroba munice do luků a kuší

.
OOC mi hráči říkali, že vyrábět šípy bylo doposud zbytečné nepoměr práce/výsledku (IC jsem nestihl vyzkoušet)... ale dopoledne jsem z hlíny zkusil vyráběl kuličky do praku. A vyrobit z jednoho kusu (sušeného) jílu (5,5 libry) jen pět kuliček do praku... Já nevím... Možná by pak stálo za to upravit i keramiku.
Re: Munice do zbraní vs craft
Posted: 15:24 07. May 2010
by kucik
Pět kuliček bude spíš chyba. Asi.
Re: Munice do zbraní vs craft
Posted: 15:57 07. May 2010
by nomis_b
ne, je to tam jen kvuli tomu, ze je v keramice asi cca 10 druhu vyrobku jen, a je to rozprostrene mezi relativne vice lvlu, tak at se to jednoduseji vyrabi. Ale jiz jsem posunul v te keramice tusim max. lvl + rychlost, takez je to asi uplne zbytecne akulicky do praku bych z keramiky vypustil uplne.
ted je to tam stejen ciste z technolgickych duvodu.
Re: Munice do zbraní vs craft
Posted: 17:23 07. May 2010
by KaTo
nomis_b wrote:ne, je to tam jen kvuli tomu, ze je v keramice asi cca 10 druhu vyrobku jen, a je to rozprostrene mezi relativne vice lvlu, tak at se to jednoduseji vyrabi. Ale jiz jsem posunul v te keramice tusim max. lvl + rychlost, takez je to asi uplne zbytecne akulicky do praku bych z keramiky vypustil uplne.
ted je to tam stejen ciste z technolgickych duvodu.
ok, díky za vysvětlení.
P.S.
Ted ještě doufám v pořádně (=rozumně rychle dostatečné množství) vyrábné střelivo pro luky...jinak!! *dělá neviňátko a za zády skovává bič*
Re: Munice do zbraní vs craft
Posted: 19:29 07. May 2010
by Bahnak
KaTo wrote:...
no, mam pocit že stále od teamu ještě nepadlo rozhodující slovo jestli má z craftu padat munice v tom toulci jako v obchodech... Pokud již se tak stalo tak Nomi určitě má ve svém úkolníčku tohle na prvním místě
Mě napadly řešení třeba takto:
Munice vyrobená v craftu by byla cenově podobně náročná jako šípy v obchodech.
Craftová Munice by měla bonus k AB, od +0AB po +5AB, hráč by se pak mohl svobodně rozhodnout zda mu jde o zásah nebo o způsobené zranění. Akorát na druhou stranu by pak ti roguové na luk byli docela síla

Pak mě ještě napadlo prokombinovat střelivo s očarováním.
např. na +0 střelivo by šlo načarovat pomoci craftu až 1k10dmg elementem a na +4střelivo už jen 1k2 dmg elementem (a na +5 by to načarovat nešlo)
Teoreticky by zustala zachována rovnováha jak ceny tak použití, ale chtělo by to rozumny betatest a profarat tento počin dost předem. Někdo totiž bude pro, někomu se to líbit nebude...
Je to jen nápad, vlastně jsem překvapený že jste to dočetli až sem...
Re: Munice do zbraní vs craft
Posted: 21:19 07. May 2010
by kucik
Z craftu ma urcite padat munice stejne jako je v obchodech, ale nejsem si jistej, jestli ma nomis k dispozici ty baliky co jsou v obchodech.
Re: Munice do zbraní vs craft
Posted: 21:37 07. May 2010
by nomis_b
nemam !
Re: Munice do zbraní vs craft
Posted: 22:24 07. May 2010
by rotona
Municí bych se vůbec netrápila a klidný spánek přeji.