Page 1 of 1
Svetelny archon
Posted: 14:37 08. May 2010
by turiel
Mam dotaz kouzlo vyvolany svetelny archon ma mag moznost vybrat aby si nemusel kupovat mazlicka? Dneska jsem toto kouzlo vybrala u sve postavy a kdyz ho pouzila nestacila se divit s verlkou pompou se vyvolala svetelna koule ktera je dobra akorat na hrani detem

Hledala jsem soupis omezeni kouzel ale nenasla jsem ho

Za odpoved jestli tu nekde je predem dekuji Turiel
PS:pardon spatny nazev kouzla jde samozrejme o kouzlo Slabsi svazani plani
Re: Svetelny archon
Posted: 17:55 08. May 2010
by -darkvision-
turiel wrote:Mam dotaz kouzlo vyvolany svetelny archon ma mag moznost vybrat aby si nemusel kupovat mazlicka? Dneska jsem toto kouzlo vybrala u sve postavy a kdyz ho pouzila nestacila se divit s verlkou pompou se vyvolala svetelna koule ktera je dobra akorat na hrani detem

Hledala jsem soupis omezeni kouzel ale nenasla jsem ho

Za odpoved jestli tu nekde je predem dekuji Turiel
PS:pardon spatny nazev kouzla jde samozrejme o kouzlo Slabsi svazani plani
Svetelny archon je nastaven uz od nwn pro slabsi svazani plani. Jen pro zle postavy (mozna i neutralni) se to upravovalo.
EDIT: Jinak muzes mit zaroven archona i mazlicka vyvolaneho. Nebo bytost a mazlicka. Ale nejde vyvolat bytost a archona, abys je mela zaroven.
Re: Svetelny archon
Posted: 18:50 08. May 2010
by turiel
ano svetelny archon je stejny nazev ale nevyvolas stejnou potvurku

driv byla svetelny archon bytost s psi hlavou a mecem

dnes svetelna koule s dovednostma vse v - a s 18 zivotama toho opravdu moc neudela

Re: Svetelny archon
Posted: 19:11 08. May 2010
by Nalkanar
Pes má být až se svázáním plání standartně = 6. kruh, tuším že se přímo jmenuje Psí archon .. slabší svázání kde je ta koule je 5. kruh
Re: Svetelny archon
Posted: 19:19 08. May 2010
by -darkvision-
Nalkanar wrote:Pes má být až se svázáním plání standartně = 6. kruh, tuším že se přímo jmenuje Psí archon .. slabší svázání kde je ta koule je 5. kruh
Presne tak. Celkem jsou totiz 3svazani plání. Slabé svazání plání, Svázání plání a Silnější svázání plání.
Při čemž i prvního je ta koulička, u druhého ten archon se psí hlavou a obourucákem a u tretiho si uz nepamatuji.
EDIT: Svázání plání: Dobro vs Zlo - musím konstatovat že těch dobrých nejsou tak silní jako těch zlých. Ale to je možná tím, že zlouna je těžší hrát?
EDIT2: Zeditován EDIT.
Re: Svetelny archon
Posted: 19:30 08. May 2010
by turiel
aha to jsem nevedela ze jsou tri ty plane

diky za odpoved