Page 1 of 1

Drobné úsměvné chybky u zlatníka

Posted: 16:24 09. May 2010
by monstera
Zlatnický pult páchne a při výrobě prstenu z výkovku odlétávají okuje, brus má ciferník a ukazuje čas... :- )

Re: Drobné úsměvné chybky u zlatníka

Posted: 07:58 10. May 2010
by nomis_b
???? o tom nic nevim.. musi asi specifikovat, nevim, jeslti to nemam brat jako vtipek :mrgreen:

Jako zakladni predmet brusu na kameny je pouzit vzhled slunecnich hodin, takze mozna nekdo daval z palety omylem ty..

ale proc by zlatnicky pult smrdel ?

je tedy mozne ty jiskry, to si nejsem jisty, jestli sem tam nedal od kovare.

Re: Drobné úsměvné chybky u zlatníka

Posted: 09:49 10. May 2010
by monstera
nomis_b wrote:???? o tom nic nevim.. musi asi specifikovat, nevim, jeslti to nemam brat jako vtipek :mrgreen:

Jako zakladni predmet brusu na kameny je pouzit vzhled slunecnich hodin, takze mozna nekdo daval z palety omylem ty..

ale proc by zlatnicky pult smrdel ?

je tedy mozne ty jiskry, to si nejsem jisty, jestli sem tam nedal od kovare.
Je to v zlatnické dílně v Krathe v domě obchodníků
Ty hlášky jsou po stisku pravé myši na předmět ....
stůl je vzatý asi z alchymie, a při neúspěchu hlásí tu kovářovu hlášku o výkovku....

Re: Drobné úsměvné chybky u zlatníka

Posted: 10:55 10. May 2010
by nomis_b
hm, no pravy jsem na predmety nezkousel... zkusim a uvidim.

Re: Drobné úsměvné chybky u zlatníka

Posted: 17:26 10. May 2010
by monstera
nomis_b wrote:hm, no pravy jsem na predmety nezkousel... zkusim a uvidim.
Jooo, a truhlářský kozy asi přiběhly z loděnice :D

Re: Drobné úsměvné chybky u zlatníka

Posted: 17:15 11. May 2010
by -darkvision-
Tyka se to klenotnika, to je skoro jak zlatnik.
Klenotnik v podtemnu - ten v Cheelu, vykupuje kameny, ale jeste jsem u nej nikdy nevidel, ze by prodaval sperky - co je ten novej craft - zámer nebo chybka?

Re: Drobné úsměvné chybky u zlatníka

Posted: 19:25 11. May 2010
by Derken-
-darkvision- wrote:Tyka se to klenotnika, to je skoro jak zlatnik.
Klenotnik v podtemnu - ten v Cheelu, vykupuje kameny, ale jeste jsem u nej nikdy nevidel, ze by prodaval sperky - co je ten novej craft - zámer nebo chybka?
Prodával dřív legendy a tak.. Ty se teď stáhli z trhu co vím :)

Re: Drobné úsměvné chybky u zlatníka

Posted: 19:44 11. May 2010
by -darkvision-
Derken- wrote:
-darkvision- wrote:Tyka se to klenotnika, to je skoro jak zlatnik.
Klenotnik v podtemnu - ten v Cheelu, vykupuje kameny, ale jeste jsem u nej nikdy nevidel, ze by prodaval sperky - co je ten novej craft - zámer nebo chybka?
Prodával dřív legendy a tak.. Ty se teď stáhli z trhu co vím :)
No ja zas vim ze uz nebudou sperky +3/+3, +4/+4 ci +5/+5 (pokad byly).
Ale sperky +4, +5 jsou, jen tedy nevim kde se budou moci dat koupit, nebo uz pujdou jen vycraftit?

Re: Drobné úsměvné chybky u zlatníka

Posted: 21:47 11. May 2010
by monstera
-darkvision- wrote:
Derken- wrote:
-darkvision- wrote:Tyka se to klenotnika, to je skoro jak zlatnik.
Klenotnik v podtemnu - ten v Cheelu, vykupuje kameny, ale jeste jsem u nej nikdy nevidel, ze by prodaval sperky - co je ten novej craft - zámer nebo chybka?
Prodával dřív legendy a tak.. Ty se teď stáhli z trhu co vím :)
No ja zas vim ze uz nebudou sperky +3/+3, +4/+4 ci +5/+5 (pokad byly).
Ale sperky +4, +5 jsou, jen tedy nevim kde se budou moci dat koupit, nebo uz pujdou jen vycraftit?
Jdou, z meteoru může být prsten +5 a amulet +6, při 200% některých kamenů. Jo a zlatník je jen hovorově, správně je klenotník...

Re: Drobné úsměvné chybky u zlatníka

Posted: 13:32 12. May 2010
by nomis_b
pujdou jen vycraftit, stejne jako nejlepsi mece, zbroje apod.. nebo pokud mas stesti , muzes neco nelezti u dobrodruha.

Re: Drobné úsměvné chybky u zlatníka

Posted: 14:52 12. May 2010
by -darkvision-
nomis_b wrote:pujdou jen vycraftit, stejne jako nejlepsi mece, zbroje apod.. nebo pokud mas stesti , muzes neco nelezti u dobrodruha.
Dik za odpoved.