Page 1 of 1
Probém s přechodem
Posted: 17:51 11. May 2010
by ATom
ZDRAVÍM, mám problém s jedním přechodem, když mi začne najíždět, tak se zablokuje a vypne mi to celé nwn pokaždé když se připojím tak najíždí ta oblast a opět mi celé nwn spadne , jediné co pomůže, tak to je restart serveru, ten přechod se jmenuje: Dorenský hvozd-Západní les-most nad roklí. Nevím v čem je problém, jestli v mojem počítači, nebo v tom přechodu.
postava: Kermánšáh Salíf
acc:klodiator
Re: Probém s přechodem
Posted: 17:53 11. May 2010
by Esuliams
tam se vůbec nemá chodit, opravuje se to...
Re: Probém s přechodem
Posted: 17:59 11. May 2010
by kucik
Opravuju prave ted. Cairon to chce mit jeste vecer, takze pokud bude po nejblizsim restartu bude opraveno.
Re: Probém s přechodem
Posted: 21:20 12. May 2010
by turiel
Nefunkcni prechod v lokaci loviste hned prvni od Dornova utociste smerem na Karathu .Pri prijezdu z druhe strany bez problemu ale zpet to nejde.
Re: Probém s přechodem
Posted: 11:28 17. May 2010
by jachyra
Ahoj
Nechcem zakladať nový topic, tak pripisujem tu:
Hlásim nefunkčný prechod v Karathe-Námestí, nech klikám čo klikám na prechod do svojho domčeka, nefunguje to

ale otvoriť dvere idú .. žeby ma niekto zabarikádoval zvnútra? Deti jedny! Dostanú po nose!
Taktiež dodávam, že asi pred 1-2 týždňami ešte všetko fungovalo.
Re: Probém s přechodem
Posted: 14:30 18. May 2010
by mandos
turiel wrote:Nefunkcni prechod v lokaci loviste hned prvni od Dornova utociste smerem na Karathu .Pri prijezdu z druhe strany bez problemu ale zpet to nejde.
Přechod stále nefunguje a stále jen z jedné strany

...mohl by se na to někdo prosím podívat?
Re: Probém s přechodem
Posted: 14:47 18. May 2010
by kucik
Dům padl při čistce. Tak já ho tam zase vrátim a nastavim na pronájem.
Re: Probém s přechodem
Posted: 07:42 27. May 2010
by Prometheus
mandos wrote:turiel wrote:Nefunkcni prechod v lokaci loviste hned prvni od Dornova utociste smerem na Karathu .Pri prijezdu z druhe strany bez problemu ale zpet to nejde.
Přechod stále nefunguje a stále jen z jedné strany

...mohl by se na to někdo prosím podívat?
Ten prechod je stale nefunkcny. Je to prva lokacia na zapad od Dornovho utocista.Je to prechod dalej na zapad.Je tam ale ked chcem prejst, postava sa rozbehne a ked vstupi na prechod vrati ju nazad.
Re: Probém s přechodem
Posted: 15:11 30. May 2010
by -RoF-
Prometheus wrote:mandos wrote:turiel wrote:Nefunkcni prechod v lokaci loviste hned prvni od Dornova utociste smerem na Karathu .Pri prijezdu z druhe strany bez problemu ale zpet to nejde.
Přechod stále nefunguje a stále jen z jedné strany

...mohl by se na to někdo prosím podívat?
Ten prechod je stale nefunkcny. Je to prva lokacia na zapad od Dornovho utocista.Je to prechod dalej na zapad.Je tam ale ked chcem prejst, postava sa rozbehne a ked vstupi na prechod vrati ju nazad.
Opraví někdo ten přechod prosím?
Se na něj nějak zapomělo a dost to komplikuje hru.
Re: Probém s přechodem
Posted: 21:52 31. May 2010
by jachyra
Nie je možné dostať sa z Alwarielu pešo do Karathy.
Re: Probém s přechodem
Posted: 07:02 01. Jun 2010
by de Aers
jachyra wrote:Nie je možné dostať sa z Alwarielu pešo do Karathy.
Ale je to možný !
Re: Probém s přechodem
Posted: 07:25 01. Jun 2010
by -RoF-
de Aers wrote:jachyra wrote:Nie je možné dostať sa z Alwarielu pešo do Karathy.
Ale je to možný !
Špatně hledáš jachyro. Aria tama ted chodí každou chvílu, je to lepší a zajimavější jak jezdit lodí
